Категории

Обратная связь

E-mail редакції:

news@val.ua
Тел. редакції:

+380 (462) 613 631
Реклама на сайтi:

+380 (462) 931 931
Питання з реклами:

tytvseok@gmail.com
Розробка сайту 4side development
Меню
logo

Завела собі блоґ

21.08.2014 | 07:08

 

Завела собі блоґ. І певний час мислила: про що в першому за ліком написати?

Так, він має бути презентаційним. 

Почну з головного -  як звати і де працюю - знаєте, зазначено. Маю доньку Анастасію,18 рочків виповнилося вже моєму щастю. Благаю Господа про те, аби захистив її від поганих думок, злих людей, негарних вчинків...

Мою другу половину звати Сергій. Взагалі то я йому заздрю, йому пощастило зі мною.Таке золото відхапав у селі Чайкиному)))

Так от цей везунчик свого часу став причиною того, що я опинилася у сфері журналістики. Зовсім ні, він у мене не звідти, за ручку до редакцій не водив... Він просто мене діставав з місяць фразою: "А для чого ти закінчувала той філологічний факультет? Не соромно ловити крадіїв електроенергії (це він так оцінював мою роботу у ЧМЕМ).

Дістав. За день подала заяву про звільнення, через тиждень вже працювала в "Деснянці" (вільній).

Перша проба пера - інтерв’ю з Василем Нечепою, який прийщов розповісти в редакцію, який гарний сад Софії Русової він посадив. І  понеслося. Зараз я там де є. І це суттєвий відрізок мого життєпису.

Чи варто говорити про уподобання? Мабуть, так. Обожнюю вислів: проповідуючи - сповідуй. А ще близька до серця творчість В. Висоцького, особливо "Я не люблю, когда мне лезут в душу, тем более когда в нее плюют". 

На ніч читаю настанови Андрія Ворона, люблю творчість М. Коцюбинського. Намагалася прочитати Біблію.  Чомусь не дається.

Люблю наводити в побуті настанови своєї матусі Ніни- вчительки і мати-бабусі-героїні: "Дітей треба любити так, щоб вони цього не бачили, а відчували".  Молюся за упокій душі мого тата Валерія.

Два брати і дві сестри, а ще дев’ять племінників, окрім чоловікової рідні, не дають сумувати).

Друзів маю небагато, одинички. Але, вони особливі.

Ворогів не маю, вірю в це! А своїм недоброзичливцям раджу не витрачати часу на те, щоб зіпсувати мені життя - не вдасться. Мене життя знаєте як гартувало! Починаючи так рочків із семи. 

Дякую Богові за те, що моє життя склалося так, а не інакше. Роблю все для того, щоб виховати себе, розширити світогляд,подолати страхи (у 2012 нарешті сіла в літак). Коротше - зразковою стати не прагну, але вдосконалюю себе щодня. От ніяк не можу привести до стану систематичності ранкову зарядку. Зате обожнюю пройтися зранку повз Болдині гори. Для ока - щастя, для шлунку - також. Бо улюблені страви, одна з яких рибка на пару з кільцями цибульки та кружальцями моркви, хоч рідко на сніданок, та іноді порцією захоплююся, - додають зайвого клопоту, коли відкриваю шафку і починаю щосили тягнути на себе штанці улюбленого жовтенького кольору. Потім розчаровано їх зтягую з себе і вдягаю (сарафанчик, наприклад. От іду в цьому (бува звісно, й інше) вбранні вже парку рочків до громадської приймальні народного депутата Валерія Дубіля. Є його  помічник-консультант. Прес-секретар віднедавна Чернігівської "Батьківщини". Партії, яка багатот чого зробила, а могла би зробити іще більше. Якби в ній поменше було тушок, тітушок, такого різного непотрібу. 

Ну, здається, все. Презентацію завершено. Ні, ще дещо - планую говорити тут про те, чому вчилася у Глухівському виші, протягом роботи у Чайкинській школі, газеті "Деснянка", - про мову - українців. Та інших народів. Власне, перше, що по цій темі ЗАРАЗ хочу сказати всім жителям України: "Любі мої, якщо ви неспромоглися опанувати українську, не гвалтуйте себе витискаючи якість покручі. Не паплюжте мову, не смішіть людей. Простіше для вас балакати  російською - балакайте, але поважайте мову держави, землю якої топчете. 

 

 

Останні пости

в блогах
17.07.2015

По ночным событиям в Чернигове на ‪#‎205м‬ догадок много, вывода два:

08.05.2015

Почему на 9 мая Я иду возлагать цветы

23.04.2015

Як лікарням заробляти на використаних шприцях?

29.11.2014

Проект Високий Вал

21.08.2014

Как посвящают в археологи в Шестовице

21.08.2014

Черниговские журналисты в одиночку воевали против шарлатанов и милиции

21.08.2014

Більше 38 тисяч зібрали на БЛАГОДІЙНОМУ ЯРМАРКУ "ПІДТРИМАЙ СОЛДАТА ЧЕРНІГІВЩИНИ"

21.08.2014

Відсоток українців у "Верховному кнесеті України"

21.08.2014

Германия: история и память

21.08.2014

Феномен україноміки :податок на повітря

21.08.2014

Дядько Адольф у ролі антирасиста (відео)

21.08.2014

У Європу - через стіл ?

21.08.2014

РАДІО "ЕРА ФМ" - 11 років!!!!!!!

21.08.2014

ДАІшник, якому заздрять водії (відео)

21.08.2014

Що йде від нас з хорошими людьми?

21.08.2014

Дебілізм і Укртелеком. Що спільного?

21.08.2014

Незалежна Україна: змінилося все, але тільки не комуністи

21.08.2014

Благо народу за рахунок народу

Не пропустіть Всi новини

Справою ДТП на Кільцевій зайнялась прокуратура...

На проспекті Перемоги невідомий на мотоциклі збив пішохода т...

Містян запрошують на «Зелені свята у Чернігові»...

Подробиці моторошної ДТП у Прилуцькому районі...

На Шерстянці чоловіку тепловоз відрізав частину ноги. ФОТО (...