Високий Вал (VAL.UA) – найстарше онлайн-видання Чернігова, засноване ще 2001 року Олегом Головатенко. Неодноразово сайт було визнано найвпливовішим ЗМІ Чернігівщини. Останні два роки над проектом працює нова команда, нам вдалося сформувати потужний колектив журналістів та операторів. Творчий напрямок видання нині очолює головний редактор Юрій Михуля.
На сьогоднішній день, середня відвідуваність сайту складає близько 10 000 унікальних користувачів на добу. Спільнота «Високого Валу» у Facebook - налічує близько 14 000 підписників. Це одні з найбільших показників серед чернігівських медіа. Улітку 2018 року ми відновили випуск однойменної газети.
11 листопада 2018 року розпочався новий етап в розвитку нашого ресурсу – ми оновили дизайн сайту та запустили мобільну версію. Цим самим зробили VAL.UA максимально зручним для читачів. Разом з цим ми змінюємо і наповнення сайту.
"Високий Вал" відкритий до співпраці з журналістами та зацікавленими у поширенні інформації медіа структурами.
З повагою, керівник проекту «Високий Вал» Артем Євминець
Наші координати:
В Головному управлінні Нацполіції відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Чернігівської області.
Сьогодні, 14 лютого, напередодні офіційної дати в ГУНП в Чернігівській області зібралися воїни-інтернаціоналісти, на долю яких випало пройти вогняне горнило бойових дій в «гарячих точках» планети, в більш як двадцяти країнах світу.
У списках ветеранів органів внутрішніх справ Чернігівщини таких налічується 183 чоловіки, з них 140 – «афганці». І хоча це була не наша війна, бо не свою землю боронили українські юнаки, але солдатський обов'язок хлопці виконали з честю, з козацькою звитягою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦІВ
Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто віддав життя, виконуючи обов’язок.
Заступник начальника ГУНП від імені керівництва Управління та від себе особисто привітав ветеранів зі святом, висловив слова подяки правоохоронцям, які зараз воюють з російсько-окупаційними військами на Донбасі.
За активну життєву позицію, багаторічну сумлінну працю, виховання та навчання молодих працівників, а також з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Олександр Потапенко нагородив Грамотою учасників бойових дій на території інших держав Сергія Будишевського, Анатолія Добридня, Василя Лісеного, Сергія Резніченка, Георгія Романенка, а також майора поліції Михайла Кузьменка.
Вчора, 14 лютого, у Чернігові відбулося урочисте відкриття першої частини пересувної виставки «Сіверщина. Блокпост пам’яті», присвяченої загиблим в АТО Героям Чернігівщини. Її організувала ГО «Єдина родина Чернігівщини». Про це повідомив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації. Не випадково захід проведено у стінах Академії Державної пенітенціарної служби України, адже її
Трьох незаконних мігрантів затримали прикордонники на Чернігівщині
«Собачий долгострой» в Чернигове обещают закончить до конца года. ВИДЕО
На Черниговщине пьяного водителя, который влетел в столб, едва достали из авто. ФОТО
На Черниговщине уволен глава РГА
15 сентября 2018
07:31В Корюковском общине продали алкоголя и табака на 50 миллионов
15 февраля 2018
17:58В минулому році у трьох громадах Чернігівщини продали алкоголю і тютюну більш ніж на 80 мільйонів
17:35У Чернігові відкрили виставку присвячену загиблим в АТО. ФОТО
17:12У Чернігові замість цілодобової аптеки з’явиться ще один продуктовий супермаркет
16:57Трьох незаконних мігрантів затримали прикордонники на Чернігівщині
16:32Чернігівці пропонують створити майданчику для занять паркуром
16:04Карантин не продовжили: чернігівських школярів чекають у понеділок на навчанні ВИДЕО
15:47Чи заслуговує Атрошенко звання "Міський голова року"? ВІДЕО
15:18Чернігівців запрошують вшанувати Героїв Небесної Сотні
14:54Фахівців інклюзивної освіти тепер навчатимуть і в Чернігові
14:25Чернігівських добровольців вп’яте нагородять народним орденом
13:48Шістьом нотаріусам з Чернігівщини обмежено доступ до держреєстру
13:23Чернігівські світлофори стають більш економнішими
12:55На Чернігівщині побудують 11 гуртожитків для військовослужбовців
12:19У Чернігові чергова ДТП за участю п’яного водія. ФОТО
11:52У Чернігові лінійний прискорювач запрацює вже в березні
11:33Чернігівці вшанували учасників бойових дій в інших державах. ВІДЕО
11:12Чернігівські аудитори виявили неефективне використання 5,5 мільонів бюджетних коштів
10:57Чернігівці не вірять у швидке кохання
10:35У міській раді відповіли чи відремонтують цього року чернігівський РАЦС
10:13Зі снігового полону рятувальники вивільнили три вантажівки
09:58Валерій Дубіль: «Батьківщина» добиватиметься виділення грошей на лікування тяжкохворих
09:37На Чернігівщині з вогню врятували 53-річного чоловіка
09:10Тіло загиблого чернігівця родичам не віддають «сепаратисти»
08:50Жителі Любеча проводять мирну акцію під будівлею Ріпкинської РДА
Смотреть больше новостейЧи заслуговує Атрошенко звання "Міський голова року"?
Чернігівці вшанували учасників бойових дій в інших державах.
Юна сіверянка готується до Всеукраїнських змагань з кікбоксингу.
У Чернігові водії утворили серце з автомобілів на Красній площі.
«На мороз після процедур і десятки кілометрів додому». У Любечі закрили стаціонарне відділення.
Парад сніговиків на чернігівському Валу.
Займатися коханням та інше: що радять чернігівцям на День закоханих.
Маленькие черниговцы о большом чувстве.
У Чернігові військових безкоштовно навчатимуть підприємництву.
Перший жіночий спринт Олімпіади-2018: перегляд у колі чернігівських вболівальників та зірок
У Чернігові німецька вівчарка стала прийомною мамою для шести цуценят.
Юлію Тимошенко зустріли стоячи всі присутні на молитовному сніданку.