Рус Укр
Вторник, июль 01, 2025 Редакция Реклама

Здоров'я та безпека найбільшої торговельної мережі України: в «АТБ» вакцинували понад 80% співробітників

Здоров'я та безпека найбільшої торговельної мережі України: в «АТБ» вакцинували понад 80% співробітників
19 октября 2021 3367

Ще на самому початку пандемії коронавірусу у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що необґрунтована недовіра населення до вакцинації входить до першої десятки основних проблем сучасної медицини.

 

Саме поява так званого набутого імунітету після щеплення допомогло людству побороти смертельно небезпечні хвороби, які раніше робили безлюдними цілі міста і навіть регіони. Завдяки вакцинації викорінені такі хвороби, як віспа, чорна чума, поліомієліт, на порядок обмежене поширення кору, правця…

 

Коронавірусна інфекція, яка загрожує небезпекою в наші дні, не виняток. Розуміння цього підштовхнуло багато розвинених країн світу проводити масштабні вакцинальні кампанії, робити щеплення обов'язковим для окремих категорій громадян, закуповувати колосальні обсяги препаратів.

 

У нашій країні вакцинація зараз активно набирає обороти. Надзвичайно важлива в цьому роль соціально орієнтованого бізнесу, особливо того, якому вже багато років довіряють мільйони українських громадян.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СВОБОДА ТА КОМФОРТ! «АТБ» ПІДКЛЮЧАЄТЬСЯ ДО ПРОГРАМИ ПЕРШОЇ ЛЕДІ ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ «БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ»

 

Яскравим прикладом може слугувати багаторічний лідер і драйвер української галузі роздрібної торгівлі – «АТБ». Магазини флагманського підприємства корпорації – торговельної мережі «АТБ-Маркет» – сьогодні функціонують у всіх 24 областях України. Постійними клієнтами 1262 супермаркетів стали вже більш як чотири мільйони громадян. Ці цифри неухильно збільшуються. Понад чверть століття використовуючи стратегію динамічного розвитку, компанія щорічно відкриває близько сотні нових комфортних магазинів і створює 4-5 тисяч нових робочих місць.

 

 

Щоб безперебійно забезпечувати гарантовано свіжими продуктами мільйони українців, на підприємствах корпорації зараз трудяться більш як 70 тисяч осіб. Варто зазначити, що багато хто з них уже подбав про своє здоров'я та безпеку своїх близьких. Торговельна мережа «АТБ-Маркет» і в цьому напрямі також є флагманом – щеплення від коронавірусу зробили собі понад 85% персоналу (у цю цифру входять усі – й офісні працівники теж). Загальна чисельність становить 59 тисяч осіб.

 

Це серйозний внесок у боротьбу з коронавірусною пандемією, чергову хвилю якої ми спостерігаємо зараз – у жовтні.

 

 

Цього року корпорація «АТБ» очікувано утримала свої лідерські позиції в рейтингу кращих роботодавців галузі української роздрібної торгівлі. Незважаючи на непрості виклики, з якими українському бізнесу довелося зіштовхнутися під час пандемії, «АТБ» підтвердила, що головним своїм капіталом і найціннішим ресурсом вважає співробітників. Тому ще задовго до початку нової хвилі коронавіруса, у середині літа 2021-го на всіх підприємствах корпорації «АТБ» стартував активний процес вакцинації. Ставку зробили не на примус, а на усвідомлений вибір співробітників. Щоб показати приклад соціально відповідальної позиції, першими пройшли вакцинацію топменеджери – керівники корпорації та директори підприємств, що входять до групи компаній «АТБ».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НЕ ЛИШЕ ПРОДУКТИ! ЧОМУ ТОРГОВЕЛЬНА МЕРЕЖА «АТБ» ВАЖЛИВА ДЛЯ НАШОГО МІСТА

 

Завдяки ретельній роз'яснювальній роботі серед співробітників «АТБ» масова вакцинація була проведена ще до початку нової хвилі пандемії. Найбільша кількість щеплень була зроблена в серпні та вересні 2021 року. Спеціальні мобільні групи з вакцинування виїжджали безпосередньо на підприємства. Це допомогло спростити процес і значно прискорити його.

 

 

За інформацією пресслужби «АТБ», співробітники щеплювалися в основному вакцинами Moderna (США), Pfizer/BioNTech (США/Німеччина), CoronaVac (Китай).

 

За даними медиків, антиковідна вакцина (не так і важливо якого саме виробника) хоч і не гарантує стовідсотковий захист, але різко (до 95%) знижує ймовірність важкого перебігу хвороби і тим більше летального результату. Фактично вакцинація була, є й залишається основним «рятівним кругом» від безлічі смертельних хвороб.

 

Нагадаємо, що супермаркети «АТБ» стали першими в країні, де ще в перші дні пандемії були дотримані всі карантинні вимоги: обробка приміщень, поверхонь і торговельного обладнання дезрозчинами, носіння захисних масок персоналом магазинів і відвідувачами, постійне використання рукавичок, щитків тощо. До питання безпеки мільйонів своїх покупців, а також здоров'я власного персоналу в компанії ставляться дуже серйозно.

 

 

Усі магазини «АТБ» стабільно забезпечують ефективними засобами для дезінфекції, що сертифіковані МОЗ. Просторі торгові зали мережі, сучасна система вентиляція приміщень – усе організовано таким чином, щоб максимально знизити ризик зараження. Торговельне обладнання та місця дотику з руками, візки, кошики, сенсорні панелі, ваги, вітрини і т. д. регулярно обробляють дезрозчинами. На входах до магазинів «АТБ» і виходах із них, як і раніше, можна скористатися засобом для санобробки рук.

 

«АТБ» чітко виконує всі вимоги й умови адаптивного карантину. Компанія сконцентрувала основні зусилля та ресурси на тому, щоб безперебійно забезпечувати громадян гарантовано свіжими продуктами, а також максимально захистити від вірусу десятки тисяч своїх співробітників і мільйони клієнтів.

 

Комментарии

Топ-новости

Росіяни FPV-дронами атакували село в Семенівській громаді: згорів будинок старости. ФОТО

Вдень 11 квітня росіяни атакували село у Семенівській громаді, яке менше ніж за 10 кілометрів від кордону з РФ.   Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у своєму каналі в Telegram.   ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОСІЯНИ БПЛА АТАКУВАЛИ СЕЛО В НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОМУ РАЙОНІ: ПОШКОДЖЕНЕ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВО ТА ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК   «Внаслідок влучання сталася пожежа. Знищений будинок. Це була домівка старости села», – йдеться в

Последние новости

Все новости

11 апреля 2025

16:09

Росіяни FPV-дронами атакували село в Семенівській громаді: згорів будинок старости. ФОТО

12:25

Особливості безболісної лазерної епіляції

11:36

У Сновську у місцевого жителя поліція вилучила танковий кулемет. ФОТО

11:00

Проверка на полиграфе в Украине — точные ответы от Detector

10:19

У Прилуках рятувальники визволили цуценя, яке застрягло поміж бетонних плит

09:35

Поліція повідомила про підозру чернігівці, яка вербувала жінок з інвалідністю укласти фіктивні шлюби

09:00

Як обрати спорядження для ідеального туристичного походу: корисні поради та рекомендації

08:22

На Чернігівщині з 11 квітня на трьох ділянках автодоріг запрацюють TruCAM

07:45

У Чернігові 11 квітня зафіксували температурний рекорд, який тримався 60 років

10 апреля 2025

13:25

5 причин, чому лофери замінили підбори в офісному стилі українських жінок

12:15

Зима не відступає: на Чернігівщині в ніч на 11 квітня прогнозують заморозки

11:55

Як відновити старі меблі, щоб вони виглядали як нові?

11:30

На Корюківщині у місцевого жителя вилучили ручну гранату з запалом

10:25

На Чернігівщині сапери виявили та знешкодили артилерійський снаряд. ФОТО

09:48

Выбираем идеальный наряд от Parosh: советы по стилю и сочетаниям

09:25

У Прилуках водій в стані наркотичного сп’яніння на легковику збив велосипедиста, останнього шпиталізували. ФОТО

08:22

У Чернігові відбулася 44-та (позачергова) сесія міськради: які питання розглянули

07:55

Аренда VPS серверов: как выбрать оптимальный вариант

07:35

На Чернігівщині чотирьох людей притягнули до відповідальності за незаконний збір березового соку

9 апреля 2025

15:29

Росіяни БпЛА атакували село в Новгород-Сіверському районі: пошкоджене сільгосппідприємство та дитячий майданчик

14:45

З чим поєднувати вишиту сорочку чоловіку: образи на кожен день та на свята

14:16

На Чернігівщині вночі 10 квітня прогнозують сильні заморозки, а вдень – посилення вітру

13:23

Жителька Чернігівщини відсвяткувала 100-літній ювілей

13:00

Дизайн проект квартири - ціна питання та що впливає на кошторис?

12:23

На Чернігівщині у Ладанському ліцеї доукомплектували осередок «Захисту України»

Смотреть больше новостей

Видеосюжеты

Все видео
Без електрики, зв'язку та під обстрілами: як живуть люди села Архипівка, що за 2 км від кордону з РФ ВІДЕО
14 октября 2024

Без електрики, зв'язку та під обстрілами: як живуть люди села Архипівка, що за 2 км від кордону з

На Чернігівщині попрощались з 6-річною Миланою, яка загинула внаслідок російського обстрілу Гірська ВІДЕО
5 октября 2024

На Чернігівщині попрощались з 6-річною Миланою, яка загинула внаслідок російського обстрілу Гірська

Військовий літак у небі та живий коридор: у Мені попрощалися з пілотом Олександром Мигулею ВІДЕО
16 августа 2024

Військовий літак у небі та живий коридор: у Мені попрощалися з пілотом Олександром Мигулею

 Хто і як обирав драмтеатр у Чернігові місцем проведення зустрічі військових і виробників дронів у серпні 2023-го
22 апреля 2024

Хто і як обирав драмтеатр у Чернігові місцем проведення зустрічі військових і виробників дронів у

Лікарні Донбасу, Дніпра та прифронтових регіонів отримали цінне медичне обладнання для порятунку людей – БФ «Надія»
16 апреля 2024

Лікарні Донбасу, Дніпра та прифронтових регіонів отримали цінне медичне обладнання для порятунку

«Батьківщина» не підтримала насильницьку мобілізацію
12 апреля 2024

«Батьківщина» не підтримала насильницьку

У Чернігові п’яний водій намагався втекти від патрульних
7 марта 2024

У Чернігові п’яний водій намагався втекти від

«Батьківщина» вимагає запровадити мораторій на розпродаж землі до кінця війни – відповідний законопроєкт уже в парламент
7 марта 2024

«Батьківщина» вимагає запровадити мораторій на розпродаж землі до кінця війни – відповідний

З прикордонного обстрілюваного села поліцейські евакуювали родини пенсіонерів ВІДЕО
21 февраля 2024

З прикордонного обстрілюваного села поліцейські евакуювали родини пенсіонерів

У Ягідному нині ремонтують понад 20 будинків: утеплюють фасади і змінюють дахи ВІДЕО
5 февраля 2024

У Ягідному нині ремонтують понад 20 будинків: утеплюють фасади і змінюють дахи

БФ «Надія» передав Державній прикордонній службі 100 fpv-дронів ВІДЕО
22 января 2024

БФ «Надія» передав Державній прикордонній службі 100 fpv-дронів

 Протитанковий рів, бетонні піраміди та ДОТи: які оборонні споруди будують на прикордонні Чернігівщини
19 января 2024

Протитанковий рів, бетонні піраміди та ДОТи: які оборонні споруди будують на прикордонні

Смотреть больше видеорепортажей