Високий Вал (VAL.UA) – найстарше онлайн-видання Чернігова, засноване ще 2001 року Олегом Головатенко. Неодноразово сайт було визнано найвпливовішим ЗМІ Чернігівщини. Останні два роки над проектом працює нова команда, нам вдалося сформувати потужний колектив журналістів та операторів. Творчий напрямок видання нині очолює головний редактор Юрій Михуля.
На сьогоднішній день, середня відвідуваність сайту складає близько 10 000 унікальних користувачів на добу. Спільнота «Високого Валу» у Facebook - налічує близько 14 000 підписників. Це одні з найбільших показників серед чернігівських медіа. Улітку 2018 року ми відновили випуск однойменної газети.
11 листопада 2018 року розпочався новий етап в розвитку нашого ресурсу – ми оновили дизайн сайту та запустили мобільну версію. Цим самим зробили VAL.UA максимально зручним для читачів. Разом з цим ми змінюємо і наповнення сайту.
"Високий Вал" відкритий до співпраці з журналістами та зацікавленими у поширенні інформації медіа структурами.
З повагою, керівник проекту «Високий Вал» Артем Євминець
Наші координати:Тітка 4-річної Насті Пригоди, яка 16 листопада загинула на трасі біля Ічні, ускладнює розслідування трагедії — 30-річна Наталія вже кілька разів змінювала свідчення.
За інформацією видання «Гарт», наразі слідчі намагаються зрозуміти, що сталося. Йдеться про той вечір, коли тітка зголосилася забрати Настю та її 3-річного братика Даню з дитсадка і дорогою впала з ними з велосипеда. Причиною могла бути власна необережність жінки або машина, що зачепила усіх трьох. З`ясувати, чому при падінні загинула саме дівчинка, важко, адже Наталія кілька разів змінювала свої свідчення.
18 листопада Настю поховали. Матір, Тетяна, зомліла на похороні. Їй навіть викликали «швидку». Прийшла попрощатися і тітка загиблої.
«Ми просили Наташу не приходити на похорон, проте вона все одно з'явилася. Так ще й тицяла мені гроші під виглядом допомоги. Звичайно, я не взяла, бо мені від неї нічого не потрібне. Бачити її не хочу», — зазначає Тетяна.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ТРАСІ ПОБЛИЗУ ІЧНІ ЖІНКА З ДІТЬМИ ВПАЛА З ВЕЛОСИПЕДА: 4-РІЧНА ДІВЧИНКА НЕ ВИЖИЛА
Нині вона та батько Насті, Євген, чекають результатів експертизи. Про обставини трагедії нічого не знають, бо того дня були на заробітках у Києві. Але дивуються, що велосипед цілий, а в Дані лише розбита губа.
«У Наташі нічого допитатися неможливо. Спочатку вона говорила, що їх збила машина. Бо самі впали з велосипела. Ще згодом стверджувала, що Настя захотіла до туалету, вони зупинилися — і впала. Це взагалі абсурд», — зауважує згорьована матір.
Лихо трапилося темної пори. Настю доправили до реанімації вже о 17.14. Діагноз не залишав багато надій: відкрита черепно-мозкова травма, глибока кома. Як кажуть лікарі, у дитини був перелом основи черепа та крововилив (у легенях — до півлітра крові).
Але померла бідолашна не від крововтрати, а від травми. Медики зробили усе можливе, проте о 17.55 мусили засвідчити смерть. Потім вони аналізували стан дівчинки і дійшли думки, що такі травми не характерні для падіння з велосипеда. Висували припущення, що велосипед перекинуло потоком повітря від фури і Настя впала під колеса.
Людмила Пригода, що є дружиною рідного брата Наталії та Тетяни, Олександра, впевнена, що трагедії могло б не бути.
«Саша того вечора їхав із Києва у бік Ічні і сказав Наталці телефоном, що заїде і сам забере племінників із дитсадка. Адже у неї несправний велосипед. До того ж, за дітьми, кажуть, збиралася йти бабуся. Але поїхала Наташа. Навіщо? Тепер усі родичі проти неї, адже дитину не повернеш. Якщо Наташа справді винна, то, вважаю, має сидіти у в'язниці. До того ж вона змінює свідчення і каже будь-що: то готова гроші заплатити, то стверджує, що їй нічого не буде», — обурюється Людмила.
Розслідування триває.
Джерело: Gorod.cn.ua
Фото на головній – Поліція Чернігівської області
Вартість проїзду в тролейбусах зміниться. З 1 липня пасажири сплачуватимуть за поїздку 12 гривень замість 8. Таке рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 23 червня. Цьому рішенню передувало публічне обговорення цього питання, після чого його вже розглянула і погодила робоча група з питань реалізації цінової політики у житлово-комунальному господарстві та на міському транспорті, а також рекомендувала його виконкому
Перевірки будинкових тепломереж у Чернігові: графік з 11 по 16 липня
На удосконалення укриттів у Чернігові виділили майже 43 мільйони гривень
Росіяни не припиняють обстріли в прикордонні Чернігівщини
Заборона айкосів у кафе та закриття всіх курилок: які обмеження чекають курців у липні
1 июля 2022
15:27У Чернігові лікарі-наркологи підозрюються у видачі незаконних рецептів на придбання наркотичних засобів
14:20Заборона айкосів у кафе та закриття всіх курилок: які обмеження чекають курців у липні
13:30На удосконалення укриттів у Чернігові виділили майже 43 мільйони гривень
12:23На Прилуччині виявили схрон зброї російських військових. ФОТО
11:48У Корюківці п’яний водій на «Daewoo Sens» збив велосипедистку
11:11У Чернігові орендарів звільнили від орендної плати за користування комунальним майном
10:22До 12 гривень: у Чернігові з 1 липня підвищать вартість проїзду у тролейбусах
09:39Росіяни не припиняють обстріли в прикордонні Чернігівщини
30 июня 2022
16:17На Корюківщині блискавка спалила вщент сарай
15:15Вирішили назбирати грибів: у Корюківці розшукали двох підлітків, що заблукали у лісі
14:07«Краще ми будемо там стояти, ніж наші діти»: на Коропщині поховали воїна
13:04Прикордоння Чернігівщини росіяни вранці обстріляли зі ствольної артилерії
12:00Сперся на москітну сітку: на Чернігівщині випав з вікна 5-річний хлопчик
11:49На Чернігівщині через негоду без світла 94 населені пункти
11:11Побита городина, повалені дерева та знеструмлені села: Менщиною пронісся буревій
10:53Перевірки будинкових тепломереж у Чернігові: графік з 11 по 16 липня
10:12У Борзні в місцевій річці знайшли тіло потопельника
09:30З 1 липня автобус №23 їздитиме за зміненим маршрутом
29 июня 2022
15:50На Чернігівщині розшукали пенсіонера, який більше доби блукав лісом. ФОТО
14:42Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з російськими боєприпасами. ФОТО
12:55У Чернігові погасили поштову марку «Українська мрія»
10:23У Чернігові в автомайстерні згоріли три автівки. ФОТО
09:3739 приходів: росіяни обстріляли прикордонні села Чернігівщини
28 июня 2022
15:39«АТБ» розпочинає перший в Україні патріотичний благодійний проєкт з технологією AR
12:17Був п’яним та виїхав на зустрічну смугу: в ДТП на Чернігівщині травмувалися троє людей, серед них двоє — діти
Смотреть больше новостей9-річна дівчинка з Чернігова обрізала волосся, щоб допомогти ЗСУ
На Чернігівщині колишній вчитель керує бойовим підрозділом
ДМИТРО НІКІТІН: Патріотизм, благодійність, чуйність - це все про Жінок Батьківщини!
Дмитро Нікітін передав спортивний інвентар юним чернігівськими футболістам
Сергій Притула у Чернігові не зустрівся з мером, який «рівно йде життям»
Тимошенко підтримала Нікітіна кандидатом на 206 округ від «Батьківщини»
ФОПи проти касових апаратів: у Чернігові анонсували нову хвилю
У Чернігові патрульні переконали жінку не стрибати з пішохідного моста
На Чернігівщині пройшли навчання СБУ з нейтралізації ворожої диверсійної групи поблизу північного
У Седневі спіймали скажену лисицю
Щедрий вечір у колі колежанок та учасниць громадської організації «Жінки Батьківщини Чернігівщина»
Вірян запрошують до Храму Преподобної Параскеви Сербської на Прилуччині відсвяткувати Водохреща