Високий Вал (VAL.UA) – найстарше онлайн-видання Чернігова, засноване ще 2001 року Олегом Головатенко. Неодноразово сайт було визнано найвпливовішим ЗМІ Чернігівщини. Останні два роки над проектом працює нова команда, нам вдалося сформувати потужний колектив журналістів та операторів. Творчий напрямок видання нині очолює головний редактор Юрій Михуля.
На сьогоднішній день, середня відвідуваність сайту складає близько 10 000 унікальних користувачів на добу. Спільнота «Високого Валу» у Facebook - налічує близько 14 000 підписників. Це одні з найбільших показників серед чернігівських медіа. Улітку 2018 року ми відновили випуск однойменної газети.
11 листопада 2018 року розпочався новий етап в розвитку нашого ресурсу – ми оновили дизайн сайту та запустили мобільну версію. Цим самим зробили VAL.UA максимально зручним для читачів. Разом з цим ми змінюємо і наповнення сайту.
"Високий Вал" відкритий до співпраці з журналістами та зацікавленими у поширенні інформації медіа структурами.
З повагою, керівник проекту «Високий Вал» Артем Євминець
Наші координати:Поліція Чернігівщини оголосила про підозри молодикам, що причетні до хуліганства та побиття директора чернігівського стадіону.
Про це повідомляє Поліція Чернігівської області на своїй сторінці у Facebook.
Співробітники Чернігівського відділу поліції встановили поіменно майже 80 осіб, причетних до хуліганства на стадіоні та попередили їх про відповідальність. Найактивнішим учасникам інциденту сьогодні вручено повідомлення про підозри.
Інцидент на стадіоні ім. Ю. Гагаріна стався 24 листопада. Того дня близько 10-ї ранку до поліції надійшло повідомлення, що група осіб силоміць повела директора стадіону до сміттєвих баків та завдала йому тілесних ушкоджень.
Попри намагання молодиків вдатися до конспірації в одязі та логістиці, поліція встановила особи всіх правопорушників.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА СТАДІОНІ ІМ.ГАГАРІНА СТАВСЯ КОНФЛІКТ МІЖ УЛЬТРАС ТА НОВОПРИЗНАЧЕНИМ ДИРЕКТОРОМ ВІДЕО
Виявилося, що до інциденту причетні майже вісім десятків осіб, переважно – мешканців Київщини. Правоохоронці притягнуть їх всіх до відповідальності перед законом.
Слідчі поліції спільно з прокуратурою сьогодні вручили повідомлення про підозри найактивнішим учасникам інциденту, безпосередньо причетним до нанесення тілесних ушкоджень директору стадіону.
Поліція Чернігова закликає громадян дотримуватися законодавства та не порушувати публічний порядок.
Всі прояви агресії поліцейські будуть жорстко припиняти.
Нагадаємо, що поліцейські розслідують обставини інциденту у рамках провадження, відкритого за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганські дії, вчинені групою осіб). Її максимальна санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років.
Триває досудове розслідування.
23 січня в Україні буде оголошений День жалоби на загальнодержавному рівні у зв’язку із загибеллю 15 осіб внаслідок пожежі, яка сталася в будинку для літніх людей у місті Харкові. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ в межах робочої поїздки на Харківщину. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ПЕРЕВІРЯТЬ ЗАКОННІСТЬ БУДИНКІВ ДЛЯ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ Глава держави зазначив, що підпише відповідний
На Чернігівщині перевірять законність будинків для літніх людей
Коронавірус на Чернігівщині: 138 людей захворіли, двоє померли та 491 одужали
На Чернігівщині подружжя врятували лебедів із крижаного полону. ВІДЕО, ФОТО
У Чернігові з 26 січня перекриють рух вулицею Пушкіна
22 января 2021
18:44Коронавірус на Чернігівщині: 138 людей захворіли, двоє померли та 491 одужали
18:31На Прилуччині поліція затримала чоловіка, який вбив свого товариша та утопив тіло в річці
16:5623 січня в Україні оголосять Днем жалоби
16:39У Талалаївці велосипедист потрапив під колеса легковика
16:15Парі Матч – офіційний і легальний букмекер в Україні
15:47У селі на Чернігівщині у пожежі загинув 74-річний чоловік. ФОТО
15:15У Чернігові патрульні зупинили Ford з перебитими номерами
14:44На Чернігівщині подружжя врятували лебедів із крижаного полону. ВІДЕО, ФОТО
14:20Людмила Ткаченко офіційно стала головою Новгород-Сіверської ОТГ
13:35Майже чотири тисячі випускників Чернігівщини зареєструвалися, щоб здати пробне ЗНО
12:52У 2020 році на Чернігівщині 76 дітей-сиріт влаштували до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу
12:21На Чернігівщині перевірять законність будинків для літніх людей
11:55Ще 165 чернігівських сімей з немовлятами одержать матеріальну допомогу від міста
11:20На Чернігівщині перерахують дикіх звірів
10:49У Чернігові відзначають День Соборності. ФОТО
10:38На Чернігівщині через морози зупинилася одна із паромних переправ
10:10На Михалевича водій за кермом Geely збив пішохода на узбіччі
09:45У Ніжинському районі під час пожежі власного будинку 81-річна бабуся отримала опіки
09:13У Чернігові з 26 січня перекриють рух вулицею Пушкіна
21 января 2021
17:32На Чернігівщині випікають хліб за старовинними монастирськими рецептами
16:52У жителя Козелецької громади поліція вилучила рушницю та набої
15:58Не вірила у перемогу та думала, що «розводняк»: чернігівка про виграну автівку. ФОТО
15:33На будівлях двох чернігівських шкіл встановлять меморіальні дошки героям, які загинули на Сході
14:52Артисту Чернігівського драмтеатру призначили президентську стипендію
14:19Чоловік, який отримав опіки під час пожежі, помер в Чернігівській обласній лікарні
Смотреть больше новостейНа Чернігівщині подружжя врятували лебедів із крижаного полону. ВІДЕО,
В Ічні рятувальники дістали автівку, яка злетіла у ставок. ФОТО,
Корупційні чиновники продають нам наші ресурси вдесятеро дорожче – заява «Батьківщини»
Черги на зупинках, маршрутки проїжджають повз: як у Чернігові працює громадський транспорт в
Новорічний подарунок: лікарі Менської громади вдячні Валерію Дубілю за допомогу кисневим
Приїзд від щирого серця: Валерій Дубіль надав Сновській громаді кисневе обладнання
Як нездійсненна мрія: лікарі Городнянської та Тупичівської громад отримали кисневе обладнання від
Чернігівські патрульні врятували жінку, яка стрибнула з автомобільного
У чернігівському кафе спалахнув патріотичний скандал через прапор
Оксигенатори та пульсоксиметри: народний депутат Валерій Дубіль підтримав Куликівщину у боротьбі з
Фасували м'ясо вбитих кабанів: на Чернігівщині затримали трьох браконьєрів ВІДЕО,
На в’їзді до Чернігова помолилися за здоров‘я містян