Високий Вал (VAL.UA) – найстарше онлайн-видання Чернігова, засноване ще 2001 року Олегом Головатенко. Неодноразово сайт було визнано найвпливовішим ЗМІ Чернігівщини. Останні два роки над проектом працює нова команда, нам вдалося сформувати потужний колектив журналістів та операторів. Творчий напрямок видання нині очолює головний редактор Юрій Михуля.
На сьогоднішній день, середня відвідуваність сайту складає близько 10 000 унікальних користувачів на добу. Спільнота «Високого Валу» у Facebook - налічує близько 14 000 підписників. Це одні з найбільших показників серед чернігівських медіа. Улітку 2018 року ми відновили випуск однойменної газети.
11 листопада 2018 року розпочався новий етап в розвитку нашого ресурсу – ми оновили дизайн сайту та запустили мобільну версію. Цим самим зробили VAL.UA максимально зручним для читачів. Разом з цим ми змінюємо і наповнення сайту.
"Високий Вал" відкритий до співпраці з журналістами та зацікавленими у поширенні інформації медіа структурами.
З повагою, керівник проекту «Високий Вал» Артем Євминець
Наші координати:У Чернігові зранку 15-го квітня стався конфлікт між водієм маршрутки №17 та пасажиром. Останній вдарив водія та зламав йому ногу. За фактом завдання пасажиром тілесних ушкоджень водію маршрутного таксі поліція розслідує кримінальне провадження.
Про це Високому Валу повідомили в Секторі комунікації поліції в Чернігівській області.
15 квітня близько 8-ї ранку до поліції надійшло повідомлення про те, що на зупинці громадського транспорту в Чернігові стався конфлікт між двома чоловіками. Як встановили поліцейські, невідомий чоловік вдарив водія маршрутного таксі по нозі і зламав її.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БАЖАЮЧИХ НЕ ЗНАЙШЛОСЯ: ОДИН З «ДАЧНИХ» МАРШРУТІВ У ЧЕРНІГОВІ ЗНОВУ ЗАЛИШИВСЯ БЕЗ ПЕРЕВІЗНИКА
Слідчий відкрив провадження за частиною 1 статті 122 Кримінального кодексу України (умисне тілесне ушкодження середньої тяжкості). Її максимальна санкція передбачає позбавлення волі на строк до трьох років.
Поліцейські встановили місцезнаходження чоловіка, причетного до травмування водія. Ним виявився 34-річний чернігівець.
Також поліція перевіряє отриману інформацію щодо роботи маршрутного таксі з порушеннями, в тому числі не дотримання карантинних обмежень. У разі підтвердження цієї інформації, перевізника буде притягнуто до відповідальності.
Після однієї з нещодавніх повітряних атак на території Новгород-Сіверського району Чернігівщини виявили російський ударний БПЛА, який збили сили оборони України. Його бойова частина не здетонувала. Про це повідомляє поліція Чернігівської області на своєму офіційному сайті. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЛУЧИЛИ БЛИЗЬКО ОДНІЄЇ ТОННИ ЗБРОЇ ТА БОЄПРИПАСІВ. ФОТО «Оглянувши пошкоджений БПЛА, поліцейські вибухотехніки вилучили бойову частину
Стало відомо, коли відбудеться 44-ї сесія Чернігівської міськради
У Чернігові відновили рух транспорту на перехресті вулиць Довженка та Межової
На Чернігівщині зупинили водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував норму у 15 разів
У Чернігівському районі виявили новий випадок сказу
5 февраля 2025
16:27У Чернігові п’яна водійка в’їхала у дорожній знак
15:18Стало відомо, коли відбудеться 44-ї сесія Чернігівської міськради
14:22Учні 12 громад Чернігівщини отримають ноутбуки для навчання
13:33У Семенівці в пожежі загинув 62-річний чоловік
12:25У Чернігові відновили рух транспорту на перехресті вулиць Довженка та Межової
11:22Чернігівщина отримала три новенькі реанімобілі: в які громади вони поїдуть
10:21На Новгород-Сіверщині виявили та знешкодили бойову частину російського безпілотника, яка не здетонувала
09:30На Чернігівщині зупинили водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував норму у 15 разів
4 февраля 2025
14:40У Чернігівському районі виявили новий випадок сказу
13:33У прикордонній Семенівці з’явилося ще одне модульне укриття
12:22На Чернігівщині поліцейські вилучили близько однієї тонни зброї та боєприпасів. ФОТО
11:20У Чернігові патрульні відсторонили від керування нетверезого водія «BMW»
10:18В Корюківській громаді через вибух БпЛА пошкоджено 3 будівлі сільськогосподарського призначення
09:30У Чернігові в пожежі загинув чоловік
3 февраля 2025
20:26Правила кормления щенков от рождения до года
13:30У Чернігові затримали чоловіка, який напав на поліцейського та вдарив його в обличчя
12:45Розробка сайту: як вибрати надійну веб-студію?
11:2559 авіаударів за тиждень: Чаус про обстановку на прикордонні Чернігівщині
10:48Диван для вашого стилю життя: як знайти ідеальний варіант
10:22Два дні поспіль температурні рекорди зафіксували у Чернігові
09:25Автомобіль для захисників та підтримка громад: волонтери БФ молодіжної ініціативи «Надія» продовжують працювати
31 января 2025
17:30Grace Clinic: ведущая клиника пластической хирургии в Киеве
16:42Росіяни з мінометів вдарили по прикордонню Чернігівщини: поранений місцевий житель. ФОТО
16:15Рідні до останнього мали надію: загинув воїн з Чернігівщини
15:55«BAS Роздрібна торгівля»: що це таке та який функціонал має
Смотреть больше новостейБез електрики, зв'язку та під обстрілами: як живуть люди села Архипівка, що за 2 км від кордону з
На Чернігівщині попрощались з 6-річною Миланою, яка загинула внаслідок російського обстрілу Гірська
Військовий літак у небі та живий коридор: у Мені попрощалися з пілотом Олександром Мигулею
Хто і як обирав драмтеатр у Чернігові місцем проведення зустрічі військових і виробників дронів у
Лікарні Донбасу, Дніпра та прифронтових регіонів отримали цінне медичне обладнання для порятунку
«Батьківщина» не підтримала насильницьку
У Чернігові п’яний водій намагався втекти від
«Батьківщина» вимагає запровадити мораторій на розпродаж землі до кінця війни – відповідний
З прикордонного обстрілюваного села поліцейські евакуювали родини пенсіонерів
У Ягідному нині ремонтують понад 20 будинків: утеплюють фасади і змінюють дахи
БФ «Надія» передав Державній прикордонній службі 100 fpv-дронів
Протитанковий рів, бетонні піраміди та ДОТи: які оборонні споруди будують на прикордонні