Високий Вал (VAL.UA) – найстарше онлайн-видання Чернігова, засноване ще 2001 року Олегом Головатенко. Неодноразово сайт було визнано найвпливовішим ЗМІ Чернігівщини. Останні два роки над проектом працює нова команда, нам вдалося сформувати потужний колектив журналістів та операторів. Творчий напрямок видання нині очолює головний редактор Юрій Михуля.
На сьогоднішній день, середня відвідуваність сайту складає близько 10 000 унікальних користувачів на добу. Спільнота «Високого Валу» у Facebook - налічує близько 14 000 підписників. Це одні з найбільших показників серед чернігівських медіа. Улітку 2018 року ми відновили випуск однойменної газети.
11 листопада 2018 року розпочався новий етап в розвитку нашого ресурсу – ми оновили дизайн сайту та запустили мобільну версію. Цим самим зробили VAL.UA максимально зручним для читачів. Разом з цим ми змінюємо і наповнення сайту.
"Високий Вал" відкритий до співпраці з журналістами та зацікавленими у поширенні інформації медіа структурами.
З повагою, керівник проекту «Високий Вал» Артем Євминець
Наші координати:У Деснянському районному суді Чернігова 12 липня пройшло підготовче засідання у справі про вбивство поліцейського, що сталося в ніч на 2 жовтня минулого року на Масанах, повідомляє Суспільне.
Підозрювані – четверо хлопців, троє з яких на час скоєння злочину були неповнолітніми, їх затримали та взяли під варту. Третього березня усі четверо вийшли на волю, двоє покинули територію Чернігівщини та не були присутніми на засіданні. Їх оголосили у розшук. Ще двох прямо із судової зали відправили в СІЗО.
Нагадаємо про обставини тієї справи. В ніч на 2 жовтня група молодиків побила двох працівників поліції, які були одягнені в цивільне та на той час перебували у відпустці. Артур Єрохін загинув, Володимир Савон потрапив до реанімації.
Того ж дня затримали чотирьох підозрюваних, троє з них тоді були неповнолітніми. Четвертого жовтня суд лишив їх під вартою, тобто, у СІЗО. Хлопцям інкримінували "умисне вбивство" та "незакінчений замах на вбивство двох осіб".
У прокуратурі ситуацію пояснили бюрократичною тяганиною та початком повномасштабної війни Росії проти України. Хлопцям не встигли вчасно продовжити строки тримання в СІЗО.
"Мені не говорили, бо я була з дітьми, щоб не травмувати мене. Я була в шоці. Я не знала, як сказати про це батькам. Я взагалі не могла подумати, що це допустимо", – розповідає вдова Вероніка Єрохіна.
Вероніка Єрохіна
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УСІ ПІДОЗРЮВАНІ У ВБИВСТВІ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО НА МАСАНАХ У ЧЕРНІГОВІ – НА ВОЛІ
Після відходу російських військ прокуратура розшукувала підозрюваних. Двоє з чотирьох, говорить прокурор Ігор Кондратюк, імовірно переховуються від слідства, щонайменше один неповнолітній перетнув український кордон. Ще двоє лишилися в Чернігові: один підписав контракт і ЗСУ, другий – справно ходить на усі засідання. Їх із квітня цього року було вже два, обидва перенесли, через неявку підозрюваних.
12 липня ж з третьої спроби підготовче засідання все ж провели. Журналістів на нього не пустили, оскільки на час скоєння злочину троє хлопців були неповнолітніми.
"Проте, якщо коротко, щодо двох осіб, які переховуються від суду, було прийняте рішення про виділення відносне них окремого провадження, зупинення та оголошення у розшук", – каже прокурор у кримінальному провадженні Ігор Кондратюк.
Ігор Кондратюк
Ще двох, які прийшли на засідання, суд повернув під варту. Просто із зали засідань їх вивів конвой та повіз до слідчого ізолятора.
Батьки підозрюваних та їхні захисники коментувати рішення суду відмовилися посилаючись на застереження судді про нерозголошення деталей закритого судового процесу. Однак повідомили Суспільному, що планують подавати апеляційну скаргу. Володимир Савон – постраждалий поліцейський не на камеру сказав журналістам, що рішенням суду повністю задоволений, однак говорити про обставини справи відмовився.
Наступне засідання призначили на 20 липня, тоді справу суд почне слухати по суті.
Фото — Суспільне
Російські війська пообіді 24 березня обстріляли прикордоння Чернігівської області. Під вогонь потрапило село Городище в Новгород-Сіверській громаді. Про це повідомляє оперативне командування “Північ” на своїй сторінці у Facebook. Зокрема, близько 12:20 повідомили про обстріл, ймовірно з міномета 120 мм калібру. В результаті обстрілу згорів один приватний будинок та загинув один місцевий житель села Городище. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АВІАБОМБИ,
В Україні розпочато реалізацію програми телемедицини на передовій. ФОТО
Знайшли в болоті за 800 метрів від дому: у Чернігівському районі розшукали дворічну дитину. ФОТО
Дві сестри з Чернігівщини обрізали волосся, щоб допомогти ЗСУ
З 27 березня у Чернігові перекриють частину вулиці Любецької: зміни руху транспорту
24 марта 2023
20:15Важность кондиционеров для комфортной жизни
17:55У Чернігові родині загиблого штурмана авіації Олега Шупіка передали державну нагороду
17:19З 27 березня у Чернігові перекриють частину вулиці Любецької: зміни руху транспорту
16:45Загинув чоловік та згорів будинок: війська РФ обстріляли село Городище в прикордонні Чернігівщини
16:00Что подарить автомобилисту: ТОП вариантов
15:25В одній з громад Чернігівського району висадили майже півтора гектара лісу. ФОТО
14:39В обстріляному росіянами будинку у Чернігові невідомі зрізали високовольтний кабель
13:34Дві сестри з Чернігівщини обрізали волосся, щоб допомогти ЗСУ
12:13Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав генератор
11:11Знайшли в болоті за 800 метрів від дому: у Чернігівському районі розшукали дворічну дитину. ФОТО
10:3323.03.2023: у «дзеркальну»» дату на Чернігівщині одружилися 30 пар
10:00Авіабомби, «Шахеди» та ракети: у Повітряних силах розповіли про нічну атаку росіян
09:36В Україні розпочато реалізацію програми телемедицини на передовій. ФОТО
23 марта 2023
17:47Як вибрати орхідею у ваш дім?
17:14На Чернігівщині прикордонники викрили виробництво низькоякісного пального
16:24Почему XBOX Series X – отличный выбор для геймера?
14:44Смертельна ДТП у Чернігові: зіткнулися маршрутка та легковик
13:35У Ніжинському районі під час пожежі загинув літній чоловік
12:20У трьох громадах Чернігівщини відкриють 10 арт-терапевтичних кімнат
11:11Наловив сітками риби на майже 92 тисячі гривень: на річці Білоус викрили браконьєра
10:15Пустощі з вогнем: на Ніжинщині 8-річний хлопчик підпалив сарай свого дядька. ФОТО
09:32На Чернігівщині з річки дістали тіло потопельника
22 марта 2023
17:34Плавайте безпечно та приємно з хімією AquaDoctor
17:28Загорнули труп в килим та вивезли в іншу область: на Чернігівщині розкрили вбивство мешканця Конотопа
16:25Біля Чернігова замість тимчасової переправи встановили металевий міст. ФОТО
Смотреть больше новостейЯк бійці ЗСУ захищають небо Чернігівщини від атак іранських «Шахедів». ВІДЕО,
Освідчився на площі: у Чернігові поліцейські допомогли воїну зробити сюрприз для коханої
У Прилуках скликають сесію – депутатів закликають прийти на засідання
На Чернігівщині прикордонники врятували пораненого
Ланцюжок допомоги — від маленьких діток до захисників
БФ «Надія» доставив українським лікарям медикаменти зі США
У Чернігові «на зебрі» збили жінку з немовлям у візочку: вони у
«На Чернігів росіяни точно не полізуть, а якщо будуть спроби – отримають гідну відсіч», – Віктор
Чернігівська команда «Батьківщини» надає медичний інвентар для потребуючих
Пенсіонера з Чернігівщини, який із рушниці збив російський літак, нагородили
Вибух в Затоці: один житель Чернігівщини загинув, інший – у лікарні
У Деснянській громаді після ракетного обстрілу 300 квартир потребують ремонту.