Високий Вал (VAL.UA) – найстарше онлайн-видання Чернігова, засноване ще 2001 року Олегом Головатенко. Неодноразово сайт було визнано найвпливовішим ЗМІ Чернігівщини. Останні два роки над проектом працює нова команда, нам вдалося сформувати потужний колектив журналістів та операторів. Творчий напрямок видання нині очолює головний редактор Юрій Михуля.
На сьогоднішній день, середня відвідуваність сайту складає близько 10 000 унікальних користувачів на добу. Спільнота «Високого Валу» у Facebook - налічує близько 14 000 підписників. Це одні з найбільших показників серед чернігівських медіа. Улітку 2018 року ми відновили випуск однойменної газети.
11 листопада 2018 року розпочався новий етап в розвитку нашого ресурсу – ми оновили дизайн сайту та запустили мобільну версію. Цим самим зробили VAL.UA максимально зручним для читачів. Разом з цим ми змінюємо і наповнення сайту.
"Високий Вал" відкритий до співпраці з журналістами та зацікавленими у поширенні інформації медіа структурами.
З повагою, керівник проекту «Високий Вал» Артем Євминець
Наші координати:Хочете дізнатися, як можна заробити в Instagram і перетворити свій блог на джерело стабільного доходу? Це зробити набагато простіше, ніж здається. У цій статті ми розповімо як виглядає монетизація Інстаграму, поділимось способами заробітку, які підходять кожному.
Кількість підписників — це лише один із багатьох показників успіху в Instagram. Можна навіть з невеликою аудиторією монетизувати акаунт, але що більше у вас підписників, то цікавіший ваш профіль для співпраці.
Рекламодавці звертають увагу на 2 основні показники: кількість підписників і залученість аудиторії. Залученість — це кількість лайків, коментарів і збережень під вашими постами. Що вищі ці показники, то більше шансів отримати прибуткову співпрацю. Швидко отримати активність на нову публікацію допоможе накрутка лайків Інстаграм.
Багато людей цікавить питання: як стати блогером в Інстаграмі і заробляти гроші? Для цього важливо навчитися висловлювати свої думки через контент.
Насамперед варто вибрати тему для свого блогу і дотримуватися її хоча б півроку. Робити це потрібно для того, щоб підігрівати інтерес підписників і утримувати їх у своєму блозі.
Створюйте оригінальний контент, так ви покажете людям свій "особистий стиль". Це як гра в асоціації, коли підписники бачитимуть у стрічці подібний контент інших блогерів, одразу згадуватимуть вас. Саме так формується особистий бренд.
Скільки заробляють блогери в Інстаграмі? Заробіток блогерів залежить від способу монетизації, а також від популярності та залученості аудиторії. Наприклад, блогери з максимально залученою аудиторією можуть заробити в Інстаграмі 500-1000 доларів за один пост. Також багато блогерів отримують дохід від розміщення реклами у своїх сторіс, завдяки партнерським програмам і продажу своїх інфопродуктів.
Хочете збільшити активність на своїй сторінці і заробляти гроші в Інстаграмі? Існують спеціальні платформи, які допомагають вам накрутити лайки, коментарі та підписників. Розглянемо кілька надійних, перевірених платформ:
LikesID — це платформа, яка пропонує накрутку лайків, передплатників і переглядів для Інстаграму. Ви можете купити послуги в будь-якому обсязі і накрутити активність за доступною ціною. Сервіс зручний у використанні, для того, щоб замовити послуги потрібно лише кілька кліків.
Надавати пароль від акаунта не потрібно, тому профілю в Інстаграм нічого не загрожує. Платформа гарантує актив від реальних профілів, а підтримка 24/7 допоможе, якщо виникнуть складнощі із замовленням.
LikesAround — майданчик, який допоможе розкрутити профіль і почати заробляти в Інстаграм. Тут можна замовити накрутку лайків, підписників і переглядів за доступною ціною. Платформа проста у використанні, замовлення можна зробити за кілька хвилин. Але інтерфейс англійською мовою, що може бути не зручно для деяких користувачів.
SocialBoss — це інтернет-сервіс, який пропонує широкий спектр послуг для соцмереж. Він допоможе накрутити активність у профілі, щоб почати заробіток в Інстаграмі. Вартість послуг трохи дорожча порівняно з іншими сервісами, але якість роботи на високому рівні. Сервіс гарантує швидку накрутку від живих профілів, а також забезпечує безпеку акаунту.
BuyTopLikes — лайки, підписники і перегляди від реальних людей можна купити на цій платформі. Замовити послуги можна за вигідною ціною, розкрутити профіль і почати заробляти на блозі в Інстаграмі. Інтерфейс на платформі трохи складний, потрібно присвятити трохи часу, щоб розібратися. Але сервіс гарантує якісну накрутку і безпеку акаунта.
ViralGrowing — ще одна популярна платформа, яка пропонує послуги з накрутки активності в Інстаграм. Сервіс пропонує купити багато лайків і підписників і почати заробляти на своєму блозі. Вартість послуг невисока, ви можете замовити потрібну вам кількість активу. Технічна підтримка доступна на email, але спілкуватися з ними доведеться англійською мовою.
Хочете дізнатися як заробити в Інстаграмі? Для монетизації свого акаунта в Інстаграмі існує кілька способів. Розглянемо 5 найпопулярніших:
1. Продаж реклами в стрічці і сторіс. Ваш блог — це ваш медіапростір, у якому ви маєте можливість продавати місце для розміщення реклами. Заробляти на рекламі в Інстаграмі можна навіть на маленьких охопленнях.
2. Продаж власних товарів або послуг. Якщо ви виробляєте якісь товари або надаєте послуги, інформуйте про це підписників Instagram і серед них знайдуться охочі купити.
3. Продаж особистих консультацій. Якщо ви ведете експертний блог, люди, які дивляться ваш контент можуть бути зацікавлені в особистій роботі з вами. Продавайте індивідуальні або групові консультації, щоб заробляти в Інстаграмі.
4. Продаж інфопродуктів. Чи можна заробляти в Інстаграмі на продажу цифрових продуктів? На даний момент це дуже популярно. Упакуйте свої знання і досвід у цифровий продукт і продавайте своїм підписникам.
5. Партнерські програми. Можна заробляти в Інстаграмі просуваючи товари і послуги інших брендів. Наприклад, розповідати передплатникам про товари і послуги, додавати реферальні посилання і отримувати комісію з кожного продажу.
Заробляти в Інстаграмі на лайках неможливо, але ось реферальні програми це чудовий спосіб пасивного заробітку. Платне партнерство в Інстаграм — це коли ви рекламуєте товари або послуги інших брендів у своєму блозі та отримуєте за це гроші. Ви можете додавати свій промокод або реферальне посилання і отримувати комісію з кожного продажу товару або послуги.
Головний плюс у тому, що ваш дохід від рефералів не обмежений. Створюйте цікавий контент, презентуйте товар так, щоб люди захотіли його купити і зможете отримувати хороші гроші на своїх рекомендаціях.
Наприклад: ви купили класні кросівки, можна зняти відео, розповісти, які вони зручні і як ви раді покупці. Завантажте відео в Інстаграм, додайте своє реферальне посилання, люди будуть переходити за посиланням, купувати кросівки, а ви будете отримувати комісію.
Giveaway — це розіграш подарунків, який допомагає залучати нових підписників і підвищувати впізнаваність вашого бренду. Можна зробити розіграш самостійно або організувати круговий гів з іншими блогерами.
- Продаж реклами в гіві. Попросіть учасників гву підписатися на вас та інших спонсорів, щоб взяти участь у розіграші. Таким чином ви зможете продавати рекламу і отримувати додатковий дохід.
- Продаж свого товару або послуги як призу. Запропонуйте свій товар або послугу як приз у гіві.
- Організація гівів. Організуйте гіви для інших брендів або блогерів і отримайте за це гроші. Таким чином ви можете заробляти на своєму організаторському таланті.
- Реклама інших розіграшів. Рекламуйте інші гіви й заробляйте. Наприклад, ви можете розповісти про гів іншого блогера і отримувати комісію з кожної людини, яка підписалася на нього через ваше реферальне посилання.
Скільки можна заробити в Інстаграмі на ґівах? Все залежить від вашої аудиторії та популярності, але в середньому за рекламу одного гіву можна отримати від 500 до 1000 доларів.
Як бачите способів заробітку в Інстаграмі більш ніж достатньо. Працюйте над контентом, залучайте трафік, підтримуйте зв'язок зі своєю аудиторією і ви зможете успішно монетизувати свій акаунт.
На Чернігівщині наразі вживають заходів для посилення мобілізації. Про це під час брифінгу 24 жовтня сказав начальник обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус, повідомляє Суспільне Чернігів. «На сьогодні я не задоволений рівнем мобілізації і ми вживаємо заходів щодо її збільшення», – розповів Чаус. Він додав, що посилені заходи з мобілізації триватимуть до перемоги України. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ
У Сосниці встановили сонячну електростанцію, це вже друга з початку року
У Сімейній поліклініці в Чернігові запрацює новий стоматологічний кабінет
Планується відкриття для руху транспорту перехрестя вулиць І. Мазепи та Музичної у Чернігові
Перебував у відпустці: на Сновщині у ДТП загинув військовий
30 октября 2024
16:30Как проверить реальный пробег авто при покупке?
15:15У Чернігові розшукали водія, який в стані алкогольного спʼяніння скоїв та втік з місця ДТП
14:23У Чернігові на Валу знесуть торгівельні кіоски
13:30У Сосниці встановили сонячну електростанцію, це вже друга з початку року
12:25Прикордонний пес Веня виявив наркотики, які намагалися ввезти в пачці з-під цигарок
11:25Консалтинговая компания EBS: Профессиональная налоговая консультация для вашего бизнеса
29 октября 2024
17:17Курс JavaScript Start — must have для веброзробників
16:20Перебував у відпустці: на Сновщині у ДТП загинув військовий
15:15Настраиваем рекламу в кабинете Google Merchant Center
14:18Планується відкриття для руху транспорту перехрестя вулиць І. Мазепи та Музичної у Чернігові
13:30Синтетическая или минеральная тормозная жидкость: что выбрать для вашего авто?
12:20У Сімейній поліклініці в Чернігові запрацює новий стоматологічний кабінет
25 октября 2024
16:30Психологические игры для укрепления семейных уз
15:18Поряд з тілом лежав ніж зі слідами крові: у Чернігові затримали чоловіка підозрюваного у вбивстві жінки
13:30Популярные коктейли, которые стоит попробовать каждому
12:25У Чернігові зупинили п’яного водія з гранатою у кишені
11:45Комплексне листове добриво: що це, призначення та використання
11:20На Чернігівщині утилізували понад 30 тонн небезпечних речовин
10:17На Чернігівщині посилилась мобілізація
09:55Мобільні платежі: зручність та безпека в одному додатку
09:30Росіяни з різних видів зброї обстріляли 5 сіл в прикордонній громаді Чернігівщини
24 октября 2024
14:25Когда головокружение – сигнал серьезных проблем со здоровьем
12:25Наловили риби на 300 тисяч гривень: на Чернігівщині викрили двох рибалок. ФОТО
22 октября 2024
16:30Таємниці BIOS - налаштування, які допоможуть розкрити прихований потенціал ноутбука
15:25На Прилуччині в ДТП травмувалися троє людей
Смотреть больше новостейБез електрики, зв'язку та під обстрілами: як живуть люди села Архипівка, що за 2 км від кордону з
На Чернігівщині попрощались з 6-річною Миланою, яка загинула внаслідок російського обстрілу Гірська
Військовий літак у небі та живий коридор: у Мені попрощалися з пілотом Олександром Мигулею
Хто і як обирав драмтеатр у Чернігові місцем проведення зустрічі військових і виробників дронів у
Лікарні Донбасу, Дніпра та прифронтових регіонів отримали цінне медичне обладнання для порятунку
«Батьківщина» не підтримала насильницьку
У Чернігові п’яний водій намагався втекти від
«Батьківщина» вимагає запровадити мораторій на розпродаж землі до кінця війни – відповідний
З прикордонного обстрілюваного села поліцейські евакуювали родини пенсіонерів
У Ягідному нині ремонтують понад 20 будинків: утеплюють фасади і змінюють дахи
БФ «Надія» передав Державній прикордонній службі 100 fpv-дронів
Протитанковий рів, бетонні піраміди та ДОТи: які оборонні споруди будують на прикордонні