Рус Укр
Суббота, июнь 07, 2025 Редакция Реклама

Нові штрафи за порушення ПДР: які з них насправді діятимуть у Чернігові

Нові штрафи за порушення ПДР: які з них насправді діятимуть у Чернігові
20 сентября 2018 5442

Наприкінці вересня в Україні мають вступити в дію нові штрафи за порушення ПДР та нові правила евакуації автомобілів. Зокрема, зміни стосуватимуться правил паркування, водіння у стані алкогольного сп’яніння, а також перевищення швидкості.

 

В управлінні патрульної поліції в Чернігівській області наголошують, що з 27 вересня реально вступлять в дію тільки зміни до правил паркування. Штраф за неправильну парковку складе до 1700 гривень.

 

Складати протоколи порушень зможуть як співробітники поліції, так і інспектори з паркування. Також їм буде дозволено евакуювати авто, припарковані у заборонених місцях, залишені в зонах руху пішоходів та громадського транспорту, або ж якщо автомобіль буде заважати роботі комунальної техніки.

 

"Якщо автомобіль стоїть з порушеннями, то оформлюється відповідний протокол, автомобіль евакуйовується, надається інформація до органів поліції, водія проінформують, де знаходиться його автомобіль. Коли вже водій сплатить штрафи, послуги евакуатора та за штрафмайданчик, тоді він зможе забрати свій транспортний засіб. Тобто, в цьому дійсно буде покращення і це реальна буде зміна, яка повинна запрацювати з 27 вересня", - пояснив прес-офіцер патрульної поліції Чернігівської області Віталій Копистко.

 

У Чернігові наразі є один на місто штрафмайданчик, який знаходиться за залізничним вокзалом.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ГОНЧІЙ ВОДІЙ АВТО ЗБИВ ВЕЛОСИПЕДИСТА ТА ВТІК З МІСЦЯ АВАРІЇ

 

Що ж до перевищення допустимої швидкості руху більш ніж на 50 км/год водію загрожуватиме штраф до 3400 гривень. Єдине є "але" – патрульним досі не передали прилади виміру швидкості.

 

"Поліція не має жодного приладу, які можуть робити ці заміри, вони просто в нас не пройшли ліцензування. Тому поліція не фіксує перевищення швидкості, відповідно до чого ми маємо ту ситуацію, яка зараз є на дорогах в країні. Тому штрафи збільшують, але вони просто залишаються на папері", - зазначає прес-офіцер патрульної поліції Чернігівської області Віталій Копистко.

 

Найчастіше чернігівські водії порушують такі правила ПДР – проїзд на заборонний сигнал світлофора, недотримання дистанції або інтервалу, що призводить до дрібних дорожньо-транспортних пригод і нефіксоване, але явне перевищення швидкості.

 

Фото з мережі

Комментарии

Топ-новости

Росіяни FPV-дронами атакували село в Семенівській громаді: згорів будинок старости. ФОТО

Вдень 11 квітня росіяни атакували село у Семенівській громаді, яке менше ніж за 10 кілометрів від кордону з РФ.   Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у своєму каналі в Telegram.   ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОСІЯНИ БПЛА АТАКУВАЛИ СЕЛО В НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОМУ РАЙОНІ: ПОШКОДЖЕНЕ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВО ТА ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК   «Внаслідок влучання сталася пожежа. Знищений будинок. Це була домівка старости села», – йдеться в

Последние новости

Все новости

11 апреля 2025

16:09

Росіяни FPV-дронами атакували село в Семенівській громаді: згорів будинок старости. ФОТО

12:25

Особливості безболісної лазерної епіляції

11:36

У Сновську у місцевого жителя поліція вилучила танковий кулемет. ФОТО

11:00

Проверка на полиграфе в Украине — точные ответы от Detector

10:19

У Прилуках рятувальники визволили цуценя, яке застрягло поміж бетонних плит

09:35

Поліція повідомила про підозру чернігівці, яка вербувала жінок з інвалідністю укласти фіктивні шлюби

09:00

Як обрати спорядження для ідеального туристичного походу: корисні поради та рекомендації

08:22

На Чернігівщині з 11 квітня на трьох ділянках автодоріг запрацюють TruCAM

07:45

У Чернігові 11 квітня зафіксували температурний рекорд, який тримався 60 років

10 апреля 2025

13:25

5 причин, чому лофери замінили підбори в офісному стилі українських жінок

12:15

Зима не відступає: на Чернігівщині в ніч на 11 квітня прогнозують заморозки

11:55

Як відновити старі меблі, щоб вони виглядали як нові?

11:30

На Корюківщині у місцевого жителя вилучили ручну гранату з запалом

10:25

На Чернігівщині сапери виявили та знешкодили артилерійський снаряд. ФОТО

09:48

Выбираем идеальный наряд от Parosh: советы по стилю и сочетаниям

09:25

У Прилуках водій в стані наркотичного сп’яніння на легковику збив велосипедиста, останнього шпиталізували. ФОТО

08:22

У Чернігові відбулася 44-та (позачергова) сесія міськради: які питання розглянули

07:55

Аренда VPS серверов: как выбрать оптимальный вариант

07:35

На Чернігівщині чотирьох людей притягнули до відповідальності за незаконний збір березового соку

9 апреля 2025

15:29

Росіяни БпЛА атакували село в Новгород-Сіверському районі: пошкоджене сільгосппідприємство та дитячий майданчик

14:45

З чим поєднувати вишиту сорочку чоловіку: образи на кожен день та на свята

14:16

На Чернігівщині вночі 10 квітня прогнозують сильні заморозки, а вдень – посилення вітру

13:23

Жителька Чернігівщини відсвяткувала 100-літній ювілей

13:00

Дизайн проект квартири - ціна питання та що впливає на кошторис?

12:23

На Чернігівщині у Ладанському ліцеї доукомплектували осередок «Захисту України»

Смотреть больше новостей

Видеосюжеты

Все видео
Без електрики, зв'язку та під обстрілами: як живуть люди села Архипівка, що за 2 км від кордону з РФ ВІДЕО
14 октября 2024

Без електрики, зв'язку та під обстрілами: як живуть люди села Архипівка, що за 2 км від кордону з

На Чернігівщині попрощались з 6-річною Миланою, яка загинула внаслідок російського обстрілу Гірська ВІДЕО
5 октября 2024

На Чернігівщині попрощались з 6-річною Миланою, яка загинула внаслідок російського обстрілу Гірська

Військовий літак у небі та живий коридор: у Мені попрощалися з пілотом Олександром Мигулею ВІДЕО
16 августа 2024

Військовий літак у небі та живий коридор: у Мені попрощалися з пілотом Олександром Мигулею

 Хто і як обирав драмтеатр у Чернігові місцем проведення зустрічі військових і виробників дронів у серпні 2023-го
22 апреля 2024

Хто і як обирав драмтеатр у Чернігові місцем проведення зустрічі військових і виробників дронів у

Лікарні Донбасу, Дніпра та прифронтових регіонів отримали цінне медичне обладнання для порятунку людей – БФ «Надія»
16 апреля 2024

Лікарні Донбасу, Дніпра та прифронтових регіонів отримали цінне медичне обладнання для порятунку

«Батьківщина» не підтримала насильницьку мобілізацію
12 апреля 2024

«Батьківщина» не підтримала насильницьку

У Чернігові п’яний водій намагався втекти від патрульних
7 марта 2024

У Чернігові п’яний водій намагався втекти від

«Батьківщина» вимагає запровадити мораторій на розпродаж землі до кінця війни – відповідний законопроєкт уже в парламент
7 марта 2024

«Батьківщина» вимагає запровадити мораторій на розпродаж землі до кінця війни – відповідний

З прикордонного обстрілюваного села поліцейські евакуювали родини пенсіонерів ВІДЕО
21 февраля 2024

З прикордонного обстрілюваного села поліцейські евакуювали родини пенсіонерів

У Ягідному нині ремонтують понад 20 будинків: утеплюють фасади і змінюють дахи ВІДЕО
5 февраля 2024

У Ягідному нині ремонтують понад 20 будинків: утеплюють фасади і змінюють дахи

БФ «Надія» передав Державній прикордонній службі 100 fpv-дронів ВІДЕО
22 января 2024

БФ «Надія» передав Державній прикордонній службі 100 fpv-дронів

 Протитанковий рів, бетонні піраміди та ДОТи: які оборонні споруди будують на прикордонні Чернігівщини
19 января 2024

Протитанковий рів, бетонні піраміди та ДОТи: які оборонні споруди будують на прикордонні

Смотреть больше видеорепортажей