Рус Укр
Понеділок, Вересень 28, 2020 Редакція Реклама

Сергій Охонько зустрівся з ніжинцями, щоб почути й допомогти

Сергій Охонько зустрівся з ніжинцями, щоб почути й допомогти
14 Лютого 2019 2141

Зо два десятки зустрічей з виборцями на початку року провів обласний депутат від ВО «Батьківщина» Сергій Охонько.
 

Обговорення проходили на виборчому окрузі по вулицях Незалежності, Шевченко, Об'їздна, Корчагіна, Синяківська і Озерна.


Депутат розповів про свою роботу за останній рік, а саме про проекти, які вдалося втілити і про ті, які в перспективі реалізуються.

 

У свою чергу, люди говорили про наболіле: тарифи на проїзд і теплопостачання, відсутність робочих місць, ремонт під'їздів і дахів будинків, стан доріг, їх очищення від снігу, облаштування зон відпочинку, нові реформи й проблеми з наданням допомоги в пунктах медицини.

 

Треба відзначити, що ці проблеми хвилюють не тільки ніжинців, але й переважну більшість українців.

 


Депутат давав роз'яснення з різних питань, вислуховував пропозиції та прийняв звернення щодо вирішення тих питань, які в його компетенції.


Говорячи про свою роботу, Сергій Охонько розповів про реалізацію соціально важливих проектів на території Ніжинщини, серед яких є розробка стратегії розвитку міста, яка провідними експертами була визнана однією з кращих в Україні.

 

У ній чітко прописано, як поетапно розвинути економіку Ніжина. У стратегії розвитку міста кинуті виклики головним проблемам громади, які визначалися шляхом досліджень й аналізу думки ніжинців.

 

А це: безробіття, проблеми інфраструктури міста (стан доріг, благоустрій, громадський транспорт) і розвиток економіки.

 

За словами Сергія Охонька, головним напрямком стратегії, що стане фундаментом виконання інших інноваційних змін в місті, є потужна економіка.

 

Головна ставка робиться на модернізацію летовища під «Міжнародний авіалогістічній центр» з можливістю прийняття вантажних літаків і створення терміналів для зберігання і їх перевантаження.

 

Це, в свою чергу, надасть можливість будівництва підприємств і виставкових центрів, а, як наслідок - створення нових екологічно стійких підприємств-кластерів. Близькість до міжнародних автодоріг Е95, Е101 і потужний залізничний вузол є додатковими перевагами для розвитку Ніжина, як потужного логістичного центру північної України.


Також Сергій Охонько розповів про проект «Безпечне місто», який також є частиною стратегії розвитку. Втілення цієї системи зробило б Ніжин більш комфортним для людей, адже зменшилися б випадки вандалізму та змінилася б криміногенна ситуація в місті, що є вже наболілими питаннями для суспільства.

 

Крім того, свою діяльність припинили б злодії, адже під наглядом камер і системи, яка аналітично вміє оцінювати ситуацію на вулицях міста та визначати особи, для втілення злих намірів не було б можливості.

Дані проекти вже розроблені, але, на жаль, поки їх реалізацію гальмує міська рада.


Проте, одна з соціально важливих справ все ж знайшла своє продовження і підтримку влади - будівництво нового сучасного басейну по вулиці Незалежності.

 

 

Цього року Міністерство молоді та спорту України організовує конкурс на будівництво малих і середніх басейнів України. У ньому візьме участь і ніжинський проект, якщо міські чиновники не загальмують цей процес. Є велика ймовірність, що за державні кошти в Ніжині побудують сучасний, багатофункціональний басейн, на відкриття якого чекають тисячі ніжинців. Велика підтримка цього проекту відобразилася в 7000 підписах ніжинців, які з радістю сприйняли цю можливість.

Також Сергій Охонько зазначив, що майбутнє економіки міста залежить від співпраці з агропідприємствами. Адже створення агрокластерів, які б переробляли зернову продукцію, забезпечувало б нові робочі місця та надходження податків до бюджету.

 

Місто, в свою чергу, зробило б ще один крок - від продажу сировини до виготовлення продукції. Адже зараз, в більшості, зерно прямим шляхом продається за кордон, а звідти ми купуємо вироби з нього. А так, ми б змогли експортувати вироби, що, в свою чергу, дало б великі поповнення бюджету міста та додаткові робочі місця!


У своїй бесіді з виборцями депутат обговорив і роботу, яка вже зроблена по округу. Мова йде більше ніж 30 відремонтованих під'їздів, близько 20 встановлених дитячих майданчиків, ремонт внутрішньоквартальних доріг і поліпшення благоустрою вулиць.

 


Важливою частиною зустрічі були звернення громади до депутата, а таких було багато.

 

Більшість з них, що стосувалися тарифів і якості надання послуг, були в компетенції міської влади, а з цього випливало, що потрібно налагоджувати двосторонній діалог «громада-влада».

 

Адже зараз населення не до кінця розуміє, як формуються тарифи, і що впливає на їх складові. Багато питань і до комунальних служб, адже вони не в повному обсязі виконують свою роботу, або надають послуги неякісно.

 

Актуальним є і стан тепломереж, які, судячи з відкритих кватирок і зеленої трави біля будинків, потребують реорганізації.

 

Крім того, людей турбувала й відсутність лікарів з якими можна укласти договір за місцем проживання. І деяким доводиться їздити в інший кінець міста, щоб потрапити на прийом.

 

 

Це питання в телефонній розмові вирішував Сергій Охонько з головним лікарем Ніжинського центру надання первинної медико-санітарної допомоги, яка пояснила, що в такому випадку громадяни повинні писати звернення, щоб в поліклінічне відділення їхнього мікрорайону направили ще кілька лікарів.

 

До слова, є вакансії в амбулаторіях сімейної медицини - так що, запрошуємо бажаючих з відповідною освітою до роботи.


І взагалі, з інших питань, що стосуються надання послуг комунальними установами, як підкреслив обласний депутат, суспільство повинно писати офіційні звернення та скарги, адже тільки так можна отримати офіційну відповідь та рішення проблем.

Крім того, депутат приймав звернення щодо ремонту під'їздів, дахів будинків, створення територій відпочинку, вирішення питань благоустрою та допомоги в особистих питаннях.

 

Зустрічі з людьми були плідними і як результат - Сергій Охонько склав план за яким працюватиме по своєму округу протягом цього року.

 


«Все, що від мене залежить, буду робити і намагатися вирішити якомога більше питань. Для мене дуже важливо було почути виборців, адже я, як їх обранець, повинен бути в курсі всіх проблем і потреб людей і вирішувати ті, що в моїй компетенції. Але і люди повинні зрозуміти, що і від них залежить багато чого. Спільними зусиллями можна привести в порядок житловий фонд і комунальну сферу. Тому треба об'єднуватися в рішенні проблем, приходити на зустрічі і разом шукати вихід із ситуацій, а не залишатися на дивані, будучи байдужими.

Однак, без серйозних системних змін, на рівні держави, люди краще жити не стануть, тому треба обирати владу, яка з народом і яка планує зміни.

У нас є вибір: сидіти і чекати, або брати відповідальність на себе і робити. Робити, не дивлячись на всі боки, не звертаючи уваги на труднощі і йти тільки вперед!

Спасибі всім, хто не залишився байдужим і прийшов на зустріч. Для мене це важливо, адже ми повинні чути один одного і бути однією командою!»
, - резюмував Сергій Охонько.

Коментарі

Топ-новини

У авіакатастрофі під Харковом загинув ще один житель Чернігівщини

У авіакатастрофі військового літака АН-26 поблизу міста Чугуїв, Харківської області, яка сталася у п'ятницю, 25 вересня, загинув ще один житель Чернігівщини — бортовий технік 40-річний Олег Козаченко, уродженець Городні, повідомляє Суспільне.   Про це повідомив в.о. сільського голови селища Стовпівка Городнянського району Валентин Коваленко, де наразі живуть батьки загиблого.   Олег Козаченко народився у місті Городня. Там разом із батьками жив, доки не поїхав

Останні новини

Всі новини

28 Вересня 2020

18:20

ЦВК зареєструвала ще чотирьох кандидатів у народні депутати по 208 округу

17:55

«Силуети на склі, або Чернігів, який не зберігся»: у місті хочуть реалізувати новий проект

17:20

Міська ТВК зареєструвала список кандидатів від партії «Рідне місто»

16:54

Реставрацію фасаду чернігівської філармонії планують завершити у жовтні

16:17

Доходи, ювелірні прикраси: що задекларувала кандидатка на посаду голови Чернігівської ОДА

15:15

Коронавірус на Чернігівщині: 56 людей захворіли, 62 одужали та четверо померли

14:53

У Чернігові затримали підозрюваного у скоєнні півтора десятків дачних крадіжок

14:20

Коронавірус у співробітника: у Корюківці міграційна служба припинила прийом громадян

13:33

На Прилуччині реконструюють вежу графів де Бальменів

12:27

Пішов у вічність актор чернігівського Молодіжного театру

11:45

Уряд погодив кандидатуру на голову чернігівської ОДА

11:17

На Незалежності 31-річний чернігівець напав на жінку з ножем та забрав телефон

10:46

Чернігівці долучилися до Всеукраїнського забігу на честь загиблих героїв війни. ФОТО

10:16

У Ніжині рятувальники дістали собаку з шахти

09:49

На Любецькій збили велосипедистку. Її забрали до реанімації

09:25

На Талалаївщині згорів комбайн

09:11

На Чернігівщині через негоду 11 населених пунктів залишились без світла

27 Вересня 2020

21:39

Перемога на класі: «Десна» обіграла львівський «Рух»

19:03

Коронавірус на Чернігівщині: за добу захворіли 96 людей, 75 — вилікувались, померли - двоє

18:52

Як залучити клієнтів на сайт

18:49

ТОП-5 лучших азиатских производителей сайлентблоков

18:46

Стрижка собак на Левом Берегу Киева – где лучше?

18:43

Какие профессии будут нужны в будущем

18:41

Бытовая техника: нужны ли стабилизаторы напряжения?

18:38

ТОП-5 причин провести лабораторный анализ питьевой воды

Дивитися більше новин

Відеосюжети

Всі відео
«Батьківщина» подала документи для участі у місцевих виборах ВІДЕО
24 Вересня 2020

«Батьківщина» подала документи для участі у місцевих виборах

Міська «Батьківщина» презентувала першу шістку кандидатів ВІДЕО
24 Вересня 2020

Міська «Батьківщина» презентувала першу шістку кандидатів

Дружині загиблого нардепа Давиденка не дозволяють брати участь у виборах по 208-му округу ВІДЕО
23 Вересня 2020

Дружині загиблого нардепа Давиденка не дозволяють брати участь у виборах по 208-му округу

«Батьківщина» Чернігова привітала ветеранів з Днем визволення міста ВІДЕО
22 Вересня 2020

«Батьківщина» Чернігова привітала ветеранів з Днем визволення міста

У «Батьківщині» розповіли про кандидатів на вибори ВІДЕО
18 Вересня 2020

У «Батьківщині» розповіли про кандидатів на вибори

На Чернігівщині більше 1000 паломників-хасидів не полишають спроб потрапити в Україну. ВІДЕО
16 Вересня 2020

На Чернігівщині більше 1000 паломників-хасидів не полишають спроб потрапити в Україну.

На кордон у Чернігівській області може прибути ще до тисячі хасидів ВІДЕО
15 Вересня 2020

На кордон у Чернігівській області може прибути ще до тисячі хасидів

На Чернігівщині священик возить дітей до школи мотоблоком ВІДЕО
10 Вересня 2020

На Чернігівщині священик возить дітей до школи мотоблоком

Юля буде жити: небайдужі чернігівці допомогли зібрати кошти на дороговартісну операцію
2 Вересня 2020

Юля буде жити: небайдужі чернігівці допомогли зібрати кошти на дороговартісну

Бо запізнився: жителя Чернігівщини затримали через замінування потягу «Миколаїв-Київ»
27 Серпня 2020

Бо запізнився: жителя Чернігівщини затримали через замінування потягу

Вадим Івченко: Політика, яку проводить нинішній уряд веде до економічного та соціального краху ВІДЕО
26 Серпня 2020

Вадим Івченко: Політика, яку проводить нинішній уряд веде до економічного та соціального краху

Чернігівщина крокувала разом з усією Україною на столичному Марші Незалежності ВІДЕО
26 Серпня 2020

Чернігівщина крокувала разом з усією Україною на столичному Марші Незалежності

Дивитися більше відео