Рус Укр
Субота, Лютий 22, 2020 Редакція Реклама

Сергій Охонько зустрівся з ніжинцями, щоб почути й допомогти

Сергій Охонько зустрівся з ніжинцями, щоб почути й допомогти
14 Лютого 2019 1395

Зо два десятки зустрічей з виборцями на початку року провів обласний депутат від ВО «Батьківщина» Сергій Охонько.
 

Обговорення проходили на виборчому окрузі по вулицях Незалежності, Шевченко, Об'їздна, Корчагіна, Синяківська і Озерна.


Депутат розповів про свою роботу за останній рік, а саме про проекти, які вдалося втілити і про ті, які в перспективі реалізуються.

 

У свою чергу, люди говорили про наболіле: тарифи на проїзд і теплопостачання, відсутність робочих місць, ремонт під'їздів і дахів будинків, стан доріг, їх очищення від снігу, облаштування зон відпочинку, нові реформи й проблеми з наданням допомоги в пунктах медицини.

 

Треба відзначити, що ці проблеми хвилюють не тільки ніжинців, але й переважну більшість українців.

 


Депутат давав роз'яснення з різних питань, вислуховував пропозиції та прийняв звернення щодо вирішення тих питань, які в його компетенції.


Говорячи про свою роботу, Сергій Охонько розповів про реалізацію соціально важливих проектів на території Ніжинщини, серед яких є розробка стратегії розвитку міста, яка провідними експертами була визнана однією з кращих в Україні.

 

У ній чітко прописано, як поетапно розвинути економіку Ніжина. У стратегії розвитку міста кинуті виклики головним проблемам громади, які визначалися шляхом досліджень й аналізу думки ніжинців.

 

А це: безробіття, проблеми інфраструктури міста (стан доріг, благоустрій, громадський транспорт) і розвиток економіки.

 

За словами Сергія Охонька, головним напрямком стратегії, що стане фундаментом виконання інших інноваційних змін в місті, є потужна економіка.

 

Головна ставка робиться на модернізацію летовища під «Міжнародний авіалогістічній центр» з можливістю прийняття вантажних літаків і створення терміналів для зберігання і їх перевантаження.

 

Це, в свою чергу, надасть можливість будівництва підприємств і виставкових центрів, а, як наслідок - створення нових екологічно стійких підприємств-кластерів. Близькість до міжнародних автодоріг Е95, Е101 і потужний залізничний вузол є додатковими перевагами для розвитку Ніжина, як потужного логістичного центру північної України.


Також Сергій Охонько розповів про проект «Безпечне місто», який також є частиною стратегії розвитку. Втілення цієї системи зробило б Ніжин більш комфортним для людей, адже зменшилися б випадки вандалізму та змінилася б криміногенна ситуація в місті, що є вже наболілими питаннями для суспільства.

 

Крім того, свою діяльність припинили б злодії, адже під наглядом камер і системи, яка аналітично вміє оцінювати ситуацію на вулицях міста та визначати особи, для втілення злих намірів не було б можливості.

Дані проекти вже розроблені, але, на жаль, поки їх реалізацію гальмує міська рада.


Проте, одна з соціально важливих справ все ж знайшла своє продовження і підтримку влади - будівництво нового сучасного басейну по вулиці Незалежності.

 

 

Цього року Міністерство молоді та спорту України організовує конкурс на будівництво малих і середніх басейнів України. У ньому візьме участь і ніжинський проект, якщо міські чиновники не загальмують цей процес. Є велика ймовірність, що за державні кошти в Ніжині побудують сучасний, багатофункціональний басейн, на відкриття якого чекають тисячі ніжинців. Велика підтримка цього проекту відобразилася в 7000 підписах ніжинців, які з радістю сприйняли цю можливість.

Також Сергій Охонько зазначив, що майбутнє економіки міста залежить від співпраці з агропідприємствами. Адже створення агрокластерів, які б переробляли зернову продукцію, забезпечувало б нові робочі місця та надходження податків до бюджету.

 

Місто, в свою чергу, зробило б ще один крок - від продажу сировини до виготовлення продукції. Адже зараз, в більшості, зерно прямим шляхом продається за кордон, а звідти ми купуємо вироби з нього. А так, ми б змогли експортувати вироби, що, в свою чергу, дало б великі поповнення бюджету міста та додаткові робочі місця!


У своїй бесіді з виборцями депутат обговорив і роботу, яка вже зроблена по округу. Мова йде більше ніж 30 відремонтованих під'їздів, близько 20 встановлених дитячих майданчиків, ремонт внутрішньоквартальних доріг і поліпшення благоустрою вулиць.

 


Важливою частиною зустрічі були звернення громади до депутата, а таких було багато.

 

Більшість з них, що стосувалися тарифів і якості надання послуг, були в компетенції міської влади, а з цього випливало, що потрібно налагоджувати двосторонній діалог «громада-влада».

 

Адже зараз населення не до кінця розуміє, як формуються тарифи, і що впливає на їх складові. Багато питань і до комунальних служб, адже вони не в повному обсязі виконують свою роботу, або надають послуги неякісно.

 

Актуальним є і стан тепломереж, які, судячи з відкритих кватирок і зеленої трави біля будинків, потребують реорганізації.

 

Крім того, людей турбувала й відсутність лікарів з якими можна укласти договір за місцем проживання. І деяким доводиться їздити в інший кінець міста, щоб потрапити на прийом.

 

 

Це питання в телефонній розмові вирішував Сергій Охонько з головним лікарем Ніжинського центру надання первинної медико-санітарної допомоги, яка пояснила, що в такому випадку громадяни повинні писати звернення, щоб в поліклінічне відділення їхнього мікрорайону направили ще кілька лікарів.

 

До слова, є вакансії в амбулаторіях сімейної медицини - так що, запрошуємо бажаючих з відповідною освітою до роботи.


І взагалі, з інших питань, що стосуються надання послуг комунальними установами, як підкреслив обласний депутат, суспільство повинно писати офіційні звернення та скарги, адже тільки так можна отримати офіційну відповідь та рішення проблем.

Крім того, депутат приймав звернення щодо ремонту під'їздів, дахів будинків, створення територій відпочинку, вирішення питань благоустрою та допомоги в особистих питаннях.

 

Зустрічі з людьми були плідними і як результат - Сергій Охонько склав план за яким працюватиме по своєму округу протягом цього року.

 


«Все, що від мене залежить, буду робити і намагатися вирішити якомога більше питань. Для мене дуже важливо було почути виборців, адже я, як їх обранець, повинен бути в курсі всіх проблем і потреб людей і вирішувати ті, що в моїй компетенції. Але і люди повинні зрозуміти, що і від них залежить багато чого. Спільними зусиллями можна привести в порядок житловий фонд і комунальну сферу. Тому треба об'єднуватися в рішенні проблем, приходити на зустрічі і разом шукати вихід із ситуацій, а не залишатися на дивані, будучи байдужими.

Однак, без серйозних системних змін, на рівні держави, люди краще жити не стануть, тому треба обирати владу, яка з народом і яка планує зміни.

У нас є вибір: сидіти і чекати, або брати відповідальність на себе і робити. Робити, не дивлячись на всі боки, не звертаючи уваги на труднощі і йти тільки вперед!

Спасибі всім, хто не залишився байдужим і прийшов на зустріч. Для мене це важливо, адже ми повинні чути один одного і бути однією командою!»
, - резюмував Сергій Охонько.

Коментарі

Топ-новини

«Ваше слугування народу виявилося безсовісним глузуванням з народу»: Герой України звернувся до керівництва країни

Герой України, генеральний директор ТОВ «Земля і воля», що у м. Бобровиця Чернігівської області, Леонід Яковишин написав відкритий лист до Прем’єр-міністра Олексія Гончарука та Президента України Володимира Зеленського.   Піти на такий відчайдушний крок знаного аграрія та публіциста змусили дві причини: закон про ринок землі та абонплата за транспортування газу. Тому більше мовчати він не міг.   Леонід Григорович у своїх висловлюваннях у бік влади не

Останні новини

Всі новини

21 Лютого 2020

17:33

«У людей велика недовіра до медичної галузі», - Валерій Дубіль про ситуацію з евакуацією українців з Ухані

16:25

«Ваше слугування народу виявилося безсовісним глузуванням з народу»: Герой України звернувся до керівництва країни

15:38

«Кулачні» методи: на Корюківщині батько побив дружину та дітей, серед яких дев’ятимісячне немовля

15:07

У Чернігові збираються позбутися історичної мозаїки на будівлі Міського палацу культури. ФОТО

14:35

Вчетверте за місяць: у Чернігові знову зафіксований температурний рекорд

14:02

У Чернігові померла легендарна вівчарка Єва, яка вигодувала чужих цуценят. ФОТО

13:30

Заміна водогону на Промисловій триватиме до кінця травня

13:00

У школах Чернігова з понеділка відновлюється навчання

12:40

Вогнеборці розповили, чому чернігівські школи і садки опинилися під загрозою закриття ФОТО

12:01

Діюча влада веде країну невідомо куди: фермери області висловилися щодо розпродажу землі ВІДЕО

11:37

Мітингувальники перекриють на дві години трасу на Новгород-Сіверський біля Новоселівки

11:06

Чернігівці вшанували Героїв Небесної Сотні. ФОТО

10:41

Загибель 5-річного хлопчика на Прилуччині: з’ясувались нові обставини ВІДЕО

10:16

У Прилуцькому районі провели в останню путь героя АТО. ФОТО

09:54

Біля Новоселівки зіткнулись «Фольксваген» та пасажирський автобус: водій легковика загинув на місці. ФОТО

09:46

У Ніжинському районі горіла нафтобаза

09:18

На Житомирській таксист збив пішохода

20 Лютого 2020

16:45

Обласна лікарня будуватиме багатоповерхівку

16:17

На Чернігівщині вперше за 140 років не буде весняної повені?

15:41

Диван від’їхав в бік: власники постраждалого будинку на Громадській про аварію з позашляховиком. ФОТО

15:15

У Чернігові обмалювали приміщення політичної партії. ФОТО

14:48

Квартира на Гончій загорілась з вини 31-річного сина господарки: подробиці пожежі

14:29

Лютий у Чернігові знову б’є температурні рекорди

14:17

Чернігівські перевізники ігнорують запровадження електронного квитка

13:47

У Чернігівській районній лікарні померла 19-річна породілля

Дивитися більше новин

Відеосюжети

Всі відео
«У людей велика недовіра до медичної галузі», - Валерій Дубіль про ситуацію з евакуацією українців з Ухані
21 Лютого 2020

«У людей велика недовіра до медичної галузі», - Валерій Дубіль про ситуацію з евакуацією українців

Діюча влада веде країну невідомо куди: фермери області висловилися щодо розпродажу землі ВІДЕО
21 Лютого 2020

Діюча влада веде країну невідомо куди: фермери області висловилися щодо розпродажу землі

Загибель 5-річного хлопчика на Прилуччині: з’ясувались нові обставини ВІДЕО
21 Лютого 2020

Загибель 5-річного хлопчика на Прилуччині: з’ясувались нові обставини

Представники Чернігівщини активно борються проти розпродажу української землі ВІДЕО
18 Лютого 2020

Представники Чернігівщини активно борються проти розпродажу української землі ВІДЕО

«Батьківщина» визначилася з новим керівником на Чернігівщині ВІДЕО
14 Лютого 2020

«Батьківщина» визначилася з новим керівником на Чернігівщині

Прилуки звернулися до Президента Зеленського ВІДЕО
14 Лютого 2020

Прилуки звернулися до Президента Зеленського

Чернігівських водіїв перевіряли, як вони пропускають авто зі спецсигналами ВІДЕО
14 Лютого 2020

Чернігівських водіїв перевіряли, як вони пропускають авто зі спецсигналами

«Від результатів його роботи мені хочеться ридати»: доктор Комаровський розкритикував Зеленського
13 Лютого 2020

«Від результатів його роботи мені хочеться ридати»: доктор Комаровський розкритикував

Хай частіше приїжджає: бабуся нардепа від «Слуги народу» розповіла, як насправді ставиться до продажу землі ВІДЕО
12 Лютого 2020

Хай частіше приїжджає: бабуся нардепа від «Слуги народу» розповіла, як насправді ставиться до

Звідки гроші на власну піар-кампанію у голови чернігівської ОДА? ВІДЕО
12 Лютого 2020

Звідки гроші на власну піар-кампанію у голови чернігівської ОДА?

Лише люди можуть зупинити авантюру президента, яка позбавить Україну майбутнього, - Юлія Тимошенко ВІДЕО
7 Лютого 2020

Лише люди можуть зупинити авантюру президента, яка позбавить Україну майбутнього, - Юлія Тимошенко

В Чернігові провели перший «Марафон краси» ВІДЕО
7 Лютого 2020

В Чернігові провели перший «Марафон краси»

Дивитися більше відео