Рус Укр
Неділя, Серпень 18, 2019 Редакція Реклама

Сергій Охонько зустрівся з ніжинцями, щоб почути й допомогти

Сергій Охонько зустрівся з ніжинцями, щоб почути й допомогти
14 Лютого 2019 906

Зо два десятки зустрічей з виборцями на початку року провів обласний депутат від ВО «Батьківщина» Сергій Охонько.
 

Обговорення проходили на виборчому окрузі по вулицях Незалежності, Шевченко, Об'їздна, Корчагіна, Синяківська і Озерна.


Депутат розповів про свою роботу за останній рік, а саме про проекти, які вдалося втілити і про ті, які в перспективі реалізуються.

 

У свою чергу, люди говорили про наболіле: тарифи на проїзд і теплопостачання, відсутність робочих місць, ремонт під'їздів і дахів будинків, стан доріг, їх очищення від снігу, облаштування зон відпочинку, нові реформи й проблеми з наданням допомоги в пунктах медицини.

 

Треба відзначити, що ці проблеми хвилюють не тільки ніжинців, але й переважну більшість українців.

 


Депутат давав роз'яснення з різних питань, вислуховував пропозиції та прийняв звернення щодо вирішення тих питань, які в його компетенції.


Говорячи про свою роботу, Сергій Охонько розповів про реалізацію соціально важливих проектів на території Ніжинщини, серед яких є розробка стратегії розвитку міста, яка провідними експертами була визнана однією з кращих в Україні.

 

У ній чітко прописано, як поетапно розвинути економіку Ніжина. У стратегії розвитку міста кинуті виклики головним проблемам громади, які визначалися шляхом досліджень й аналізу думки ніжинців.

 

А це: безробіття, проблеми інфраструктури міста (стан доріг, благоустрій, громадський транспорт) і розвиток економіки.

 

За словами Сергія Охонька, головним напрямком стратегії, що стане фундаментом виконання інших інноваційних змін в місті, є потужна економіка.

 

Головна ставка робиться на модернізацію летовища під «Міжнародний авіалогістічній центр» з можливістю прийняття вантажних літаків і створення терміналів для зберігання і їх перевантаження.

 

Це, в свою чергу, надасть можливість будівництва підприємств і виставкових центрів, а, як наслідок - створення нових екологічно стійких підприємств-кластерів. Близькість до міжнародних автодоріг Е95, Е101 і потужний залізничний вузол є додатковими перевагами для розвитку Ніжина, як потужного логістичного центру північної України.


Також Сергій Охонько розповів про проект «Безпечне місто», який також є частиною стратегії розвитку. Втілення цієї системи зробило б Ніжин більш комфортним для людей, адже зменшилися б випадки вандалізму та змінилася б криміногенна ситуація в місті, що є вже наболілими питаннями для суспільства.

 

Крім того, свою діяльність припинили б злодії, адже під наглядом камер і системи, яка аналітично вміє оцінювати ситуацію на вулицях міста та визначати особи, для втілення злих намірів не було б можливості.

Дані проекти вже розроблені, але, на жаль, поки їх реалізацію гальмує міська рада.


Проте, одна з соціально важливих справ все ж знайшла своє продовження і підтримку влади - будівництво нового сучасного басейну по вулиці Незалежності.

 

 

Цього року Міністерство молоді та спорту України організовує конкурс на будівництво малих і середніх басейнів України. У ньому візьме участь і ніжинський проект, якщо міські чиновники не загальмують цей процес. Є велика ймовірність, що за державні кошти в Ніжині побудують сучасний, багатофункціональний басейн, на відкриття якого чекають тисячі ніжинців. Велика підтримка цього проекту відобразилася в 7000 підписах ніжинців, які з радістю сприйняли цю можливість.

Також Сергій Охонько зазначив, що майбутнє економіки міста залежить від співпраці з агропідприємствами. Адже створення агрокластерів, які б переробляли зернову продукцію, забезпечувало б нові робочі місця та надходження податків до бюджету.

 

Місто, в свою чергу, зробило б ще один крок - від продажу сировини до виготовлення продукції. Адже зараз, в більшості, зерно прямим шляхом продається за кордон, а звідти ми купуємо вироби з нього. А так, ми б змогли експортувати вироби, що, в свою чергу, дало б великі поповнення бюджету міста та додаткові робочі місця!


У своїй бесіді з виборцями депутат обговорив і роботу, яка вже зроблена по округу. Мова йде більше ніж 30 відремонтованих під'їздів, близько 20 встановлених дитячих майданчиків, ремонт внутрішньоквартальних доріг і поліпшення благоустрою вулиць.

 


Важливою частиною зустрічі були звернення громади до депутата, а таких було багато.

 

Більшість з них, що стосувалися тарифів і якості надання послуг, були в компетенції міської влади, а з цього випливало, що потрібно налагоджувати двосторонній діалог «громада-влада».

 

Адже зараз населення не до кінця розуміє, як формуються тарифи, і що впливає на їх складові. Багато питань і до комунальних служб, адже вони не в повному обсязі виконують свою роботу, або надають послуги неякісно.

 

Актуальним є і стан тепломереж, які, судячи з відкритих кватирок і зеленої трави біля будинків, потребують реорганізації.

 

Крім того, людей турбувала й відсутність лікарів з якими можна укласти договір за місцем проживання. І деяким доводиться їздити в інший кінець міста, щоб потрапити на прийом.

 

 

Це питання в телефонній розмові вирішував Сергій Охонько з головним лікарем Ніжинського центру надання первинної медико-санітарної допомоги, яка пояснила, що в такому випадку громадяни повинні писати звернення, щоб в поліклінічне відділення їхнього мікрорайону направили ще кілька лікарів.

 

До слова, є вакансії в амбулаторіях сімейної медицини - так що, запрошуємо бажаючих з відповідною освітою до роботи.


І взагалі, з інших питань, що стосуються надання послуг комунальними установами, як підкреслив обласний депутат, суспільство повинно писати офіційні звернення та скарги, адже тільки так можна отримати офіційну відповідь та рішення проблем.

Крім того, депутат приймав звернення щодо ремонту під'їздів, дахів будинків, створення територій відпочинку, вирішення питань благоустрою та допомоги в особистих питаннях.

 

Зустрічі з людьми були плідними і як результат - Сергій Охонько склав план за яким працюватиме по своєму округу протягом цього року.

 


«Все, що від мене залежить, буду робити і намагатися вирішити якомога більше питань. Для мене дуже важливо було почути виборців, адже я, як їх обранець, повинен бути в курсі всіх проблем і потреб людей і вирішувати ті, що в моїй компетенції. Але і люди повинні зрозуміти, що і від них залежить багато чого. Спільними зусиллями можна привести в порядок житловий фонд і комунальну сферу. Тому треба об'єднуватися в рішенні проблем, приходити на зустрічі і разом шукати вихід із ситуацій, а не залишатися на дивані, будучи байдужими.

Однак, без серйозних системних змін, на рівні держави, люди краще жити не стануть, тому треба обирати владу, яка з народом і яка планує зміни.

У нас є вибір: сидіти і чекати, або брати відповідальність на себе і робити. Робити, не дивлячись на всі боки, не звертаючи уваги на труднощі і йти тільки вперед!

Спасибі всім, хто не залишився байдужим і прийшов на зустріч. Для мене це важливо, адже ми повинні чути один одного і бути однією командою!»
, - резюмував Сергій Охонько.

Коментарі

Топ-новини

Останні новини

Всі новини

17 Серпня 2019

19:34

«Десна» та «Колос» зіграли без голів

19:11

Неділя в Україні буде комфортною, - синоптик

11:40

Кавуни та дині: правила отримання задоволення

11:15

До Чернігова завезли фуру шкільних підручників: кому та скільки дісталось

10:38

«ТАМ – територія»: активна молодь вчиться жити на природі. ФОТО

10:24

Жителька Коропщини отримала нагороду від Президента Білорусі

16 Серпня 2019

17:47

Чернігівців запрошують на останню літню подію творчого простору «Зелена Сцена»: програма фестивалю

17:35

Непрохідні хащі з поламаних дерев: лісівники на Чернігівщині оцінюють наслідки буревію. ФОТО

17:27

Відтепер чернігівці можуть поповнювати транспортні картки онлайн

17:08

Чи виплатить ректор гроші бібліотекарям: триває апеляція ВІДЕО

16:51

52-річному чернігівцю, який вдарив патрульного, «світить» три роки тюрми

16:17

Чи піде ЦВК на чергове порушення закону, оголошуючи результат без врахування результатів перерахунку по 210-му округу?

15:45

Звільняється заступниця Чернігівського міського голови

15:18

Лише деякі освітяни у вересні отримають підвищення зарплати

14:31

Молодіжка розпочне новий сезон із показу театралізованої документальної програми про Касьянова

14:10

Кращих татусів Чернігова запрошують на «ГаражПікнік»

13:48

Смуга перешкод та стрілянина з танка: як проходять змагання танкістів на Чернігівщині. ФОТО

13:11

У Чернігові терміново потрібні донори з четвертою негативною групою крові

12:51

Святкування здорово: в Корюківці провели велопробіг. ФОТО

12:40

«Укрпошта» анонсувала підвищення тарифів на доставку преси

12:08

СБУ викрила на хабарі слідчих Чернігівського міського відділу поліції. ФОТО

12:01

На території РЛП «Міжрічинський» затримано шість груп браконьєрів, які здійснювали незаконний промисловий лов риби

11:44

З 1-го вересня учні 23-ї школи навчатимуться у ЗОШ №16

11:23

Нові таблички: які вулиці отримають їх першими. ФОТО

10:35

Буремний 210-й: «тітушки» Приходька готуються до силового захоплення будівлі ОВК у Прилуках. ФОТО

Дивитися більше новин

Відеосюжети

Всі відео
Чи виплатить ректор гроші бібліотекарям: триває апеляція ВІДЕО
16 Серпня 2019

Чи виплатить ректор гроші бібліотекарям: триває апеляція

З миру по нитці: у Халявині селяни власноруч облаштовують церкву ВІДЕО
15 Серпня 2019

З миру по нитці: у Халявині селяни власноруч облаштовують церкву

У Чернігові на Маковія пройшла маково-медова вечірка ВІДЕО
15 Серпня 2019

У Чернігові на Маковія пройшла маково-медова вечірка

На округу 210 зник староста, а пансіонат охороняють «тітушки» ВІДЕО
15 Серпня 2019

На округу 210 зник староста, а пансіонат охороняють «тітушки»

У Чернігові п’яний водій влаштував перегони з патрульними ВІДЕО
12 Серпня 2019

У Чернігові п’яний водій влаштував перегони з патрульними

Скандальний 210-й округ: жага до влади змусила кандидата Приходька підробляти заяви людей? ВІДЕО
9 Серпня 2019

Скандальний 210-й округ: жага до влади змусила кандидата Приходька підробляти заяви людей?

Вибори по 210 округу: чи відбудеться «зґвалтування Конституції» у чернігівському суді? ВІДЕО
9 Серпня 2019

Вибори по 210 округу: чи відбудеться «зґвалтування Конституції» у чернігівському суді?

Агрохолдинги руйнують національну спадщину на Чернігівщині ВІДЕО
8 Серпня 2019

Агрохолдинги руйнують національну спадщину на Чернігівщині

Нічні судові засідання: кандидат в нардепи не може змиритися із поразкою ВІДЕО
7 Серпня 2019

Нічні судові засідання: кандидат в нардепи не може змиритися із поразкою

Сергій Коровченко обраний депутатом по 210-му округу ВІДЕО
6 Серпня 2019

Сергій Коровченко обраний депутатом по 210-му округу

На Корюківщині школярі виходжують чорного стрижа. ФОТО, ВІДЕО
6 Серпня 2019

На Корюківщині школярі виходжують чорного стрижа. ФОТО,

У Чернігові розшукується другий учасник ДТП, який покинув місце пригоди ВІДЕО
6 Серпня 2019

У Чернігові розшукується другий учасник ДТП, який покинув місце пригоди

Дивитися більше відео