Високий Вал (VAL.UA) – найстарше онлайн-видання Чернігова, засноване ще 2001 року Олегом Головатенко. Неодноразово сайт було визнано найвпливовішим ЗМІ Чернігівщини. Останні два роки над проектом працює нова команда, нам вдалося сформувати потужний колектив журналістів та операторів. Творчий напрямок видання нині очолює головний редактор Юрій Михуля.
На сьогоднішній день, середня відвідуваність сайту складає близько 10 000 унікальних користувачів на добу. Спільнота «Високого Валу» у Facebook - налічує близько 14 000 підписників. Це одні з найбільших показників серед чернігівських медіа. Улітку 2018 року ми відновили випуск однойменної газети.
11 листопада 2018 року розпочався новий етап в розвитку нашого ресурсу – ми оновили дизайн сайту та запустили мобільну версію. Цим самим зробили VAL.UA максимально зручним для читачів. Разом з цим ми змінюємо і наповнення сайту.
"Високий Вал" відкритий до співпраці з журналістами та зацікавленими у поширенні інформації медіа структурами.
З повагою, керівник проекту «Високий Вал» Артем Євминець
Наші координати:Дворічному Роману, який травмувався на початку вересня внаслідок вибуху на Валу у Чернігові, зробили першу операцію в Австрії. Про це розповіла його мама Надія Божко, повідомляє Суспільне.
За її словами, заплановану операцію з реконструкції обличчя провели вчора, 12 жовтня, вона була довгою і складною.
"Пересаджували шкіру. Шкіру брали з ручки, разом з артеріями, разом із сухожиллями. Операція тривала дуже довго, з самого ранку і десь я змогла побачити Ромчика тільки о сьомій годині вечора. Лікар попереджав, що це дуже складна ділянка для реконструкції, тому що там дуже багато залучено елементів, так би мовити, тому така довга операція. Але все пройшло планово, все добре, очікуємо на заживлення і потім вже будуть робити наступний етап".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ ВОЛОНТЕРИ ПРОВЕЛИ БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР НА ПІДТРИМКУ ХЛОПЧИКА, ПОСТРАЖДАЛОГО ВІД ВИБУХУ НА ВАЛУ
Як сказала Надія Божко, у лікарні, в якій вони перебувають, хороший персонал, до неї та до Роми ставляться дуже добре.
"Можна було б сказати, що у нас все добре, але дуже важко. Дуже тяжко, коли ти місяць не чуєш від своєї дитини слово "мама", коли ти не бачиш її посмішки. Мені лікарі дозволили потримати Рому на руках і це так було зворушливо, я просто плакала від щастя, бо через місяць я змогла потримати п'ять хвилин на руках свою дитину. І це дуже дорого коштує. Я дуже вдячна всім за підтримку. Я молюсь за кожну людину, яка ділом, словом, своєю молитвою, подумала про нас, про нашу родину. Низький усім уклін", – розповіла мама хлопчика.
Нагадаємо, вибух трапився третього вересня на Валу у Чернігові під час благодійного ярмарку.
За даними слідства, військовослужбовці територіальної оборони демонстрували цивільним зброю та боєприпаси. Під час демонстрації один з боєприпасів здетонував. Внаслідок цього травмувалися вісім дітей від 2 до 12 років, шестеро цивільних дорослих та один військовий.
Найтяжчі травми отримав дворічний Роман. В момент вибуху він у візочку разом із мамою перебував позаду того, хто стріляв. Обох вразило реактивним струменем. Хлопчика спочатку госпіталізували до реанімації обласної дитячої лікарні, лікарі розцінювали його стан як важкий. Згодом Романа перевезли до київського "Охматдиту". Наразі Надія із сином перебувають в Австрії.
Фото — Суспільне.
54-річний солдат Борис Стрюк із Киселівки Менської громади – серед 197-ми визволених під час останнього обміну військовополоненими, який відбувся 19 березня. Про це повідомляє Корюківська РВА на своїй сторінці у Facebook. Цю новину рідні військового дізналися від Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З РОСІЙСЬКОГО ПОЛОНУ ПОВЕРНУВСЯ БОЄЦЬ 95-Ї ДШБ УРОДЖЕНЕЦЬ НОСІВКИ ВОЛОДИМИР
У Чернігові п’яний водій в’їхав у паркан, а в його авто знайшли боєприпаси
У Чернігові оцінять пошкодження п’ятиповерхівки після удару дрона та визначать шляхи відновлення
15 років ув’язнення: у Чернігові суд виніс вирок чоловіку, який наводив ракетні удари на військові об’єкти
Двоє людей протягом доби загинули внаслідок пожеж на Чернігівщині
21 Березня 2025
13:35Двоє людей протягом доби загинули внаслідок пожеж на Чернігівщині
12:48Чи варто збирати ігровий ПК самостійно чи краще купити готовий?
12:25Благодійники передали шести громадам Чернігівщини понад тисячу сонячних панелей
11:22З полону повернувся військовий з Менщини Борис Стрюк
10:38Как восстановить утерянные документы находясь вдали от родины?
10:30У Чернігові п’яний водій в’їхав у паркан, а в його авто знайшли боєприпаси
09:32Инвертор: сердце автономных и резервных энергосистем
20 Березня 2025
15:05Атака дронів на Семенівку: пошкоджені будинки, магазини та автівка. ФОТО
14:20Рейтинг найкращих паяльників для дому та майстерні
13:30«Нашу долю вирішуватимемо лише ми!» – Юлія Тимошенко відреагувала на розмову Трампа з Путіним
13:00Насіння моркви: види та як правильно обрати
12:2215 років ув’язнення: у Чернігові суд виніс вирок чоловіку, який наводив ракетні удари на військові об’єкти
10:40Основные комплектующие для ноутбуков и их значение
10:15Нетверезий та без прав: водій у Чернігові сів за кермо з рівнем алкоголю, що перевищував норму в 11 разів
19 Березня 2025
18:00Автоматизація складу від А до Я для бізнесу
17:20На центральних вулицях Чернігова триває прибирання. ФОТОфакт
16:40Професійні хитрощі оформлення графіків та таблиць у студентських роботах
16:16На мосту біля Чернігова 20 березня регламентні роботи: може змінюватися рух
15:50Вывод из запоя: эффективные и безопасные методы
15:15На Чернігівщині з’явилися нові заповідні території
14:18Почему важно выбирать качественную рабочую обувь?
13:35На Чернігівщині продовжують шукати тіло 7-річного хлопчика, який потонув 7 січня
13:00Возможна ли доставка здорового питания домой?
12:21На Чернігівщині стартував ремонт на ділянці дороги Корюківка-Холми: скільки це коштуватиме
11:53Корм для собак Роял Канин: оптимальное питание для здоровья и энергии вашего питомца
Дивитися більше новинНа Корюківщині через випалювання сухої трави згоріли два будинки.
Без електрики, зв'язку та під обстрілами: як живуть люди села Архипівка, що за 2 км від кордону з
На Чернігівщині попрощались з 6-річною Миланою, яка загинула внаслідок російського обстрілу Гірська
Військовий літак у небі та живий коридор: у Мені попрощалися з пілотом Олександром Мигулею
Хто і як обирав драмтеатр у Чернігові місцем проведення зустрічі військових і виробників дронів у
Лікарні Донбасу, Дніпра та прифронтових регіонів отримали цінне медичне обладнання для порятунку
«Батьківщина» не підтримала насильницьку
У Чернігові п’яний водій намагався втекти від
«Батьківщина» вимагає запровадити мораторій на розпродаж землі до кінця війни – відповідний
З прикордонного обстрілюваного села поліцейські евакуювали родини пенсіонерів
У Ягідному нині ремонтують понад 20 будинків: утеплюють фасади і змінюють дахи
БФ «Надія» передав Державній прикордонній службі 100 fpv-дронів