Рус Укр
Вівторок, Квітень 30, 2024 Редакція Реклама

«Десна» без надзусиль розтрощила чернівецьку «Буковину»

11 Травня 2015 4503

Чернігівська «Десна» у 26 турі першої ліги Чемпіонату України з футболу  каменя на камені не залишила від чернівецької «Буковини».

Чернівецька «Буковина» приїхала до Чернігова у ролі головного аутсайдера першої ліги. Незадовільні результати команди змусили головного тренера Юрія Гія подати у відставку. Однак, президент клубу відставку не прийняв і залишив тренера працювати до кінця сезону.

Крім невтішних результатів, у «Буковині» існує ще ряд проблем, зокрема, психологічного характеру. Ті хлопці, що зараз грають за буковинців просто не готові до виступу у першій лізі. Переважна більшість — це молоді гравці, які ще не мають значного досвіду на такому рівні.

До усіх бід «Буковини» додалася й подвійна дискваліфікація основних гравців (Ателькіна та Білоуса). Тому, перед грою із «Десною» чернівчани перебували у знекровленому стані. Цим сповна скористалися деснянці, які мали чудову нагоду перервати безвиграшну серію і порадувати своїх уболівальників.

Чернігів. Стадіон ім. Ю. Гагаріна. 820 глядачів.

Арбітр: Денис Шурман (Вишневе, Київська обл.)

«Десна» - «Буковина»  — 6:1

«Десна»: Сітало – Жук, Каваців, Єлісєєв, Сухомлинов (Смалько, 79) – Мельник – Картушов (Чуланов, 77), Кондратюк (Бовтрук, 58), Крамар (Кисіль, 72), Скепський – Деребчинський.

«Зірка»: Когут – Жовтюк, Сухоцький, Терехов, Темерівський – Лисюк – Ситников (Королянчук, 64), Добровольський (Косован, 70), Загідулін (Булезюк, 39) – Головачук (Ушаков, 59), Палагнюк.

Голи: Мельник 15, Кондратюк 23 (пен.), Крамар 27, Деребчинський 59, Деребчинський 63, Єлісєєв 73 - Палагнюк 88.

Попередження:  Темерівський, 22, Ситников, 45.

Свій майстерний статус «Десна» почала доводити вже з перших хвилин гри. Деребчинський мав двічі забивати своїй колишній команді. Спочатку Олександр небезпечно пробивав з гострого кута, але цей постріл голкіпер з потугами відбив перед собою. А потім нападник сіверян з близької відстані головою відправляв м'яч у ворота буковинців. На щастя гостей, м'яч пройшов вище воріт.

Чудову нагоду відкрити рахунок мав Картушов. Після шаленого прориву  з флангу, Єгор, як і Деребчинський, стріляв з гострого кута. Голкіпер зафіксував м'яч лише з другої спроби.

До атракціону не реалізованих моментів долучився і Кондратюк. Після чітко вивіреної передачі Скепського на Кондратюка, останній небезпечно пробив метрів з 25-ти, але м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Було зрозуміло, що перший м'яч у ворота «Буковини» справа часу. На 15-ій хвилині «Десна» заробила перспективний штрафний на правому фланзі. Єгор Картушов виконав передачу у штрафний майданчик гостей, а Вадим Мельник головою підрізав м'яч у ворота — 1:0.

Далі на полі господарювала лише «Десна». Картушов правим флангом увірвався до штрафного майданчика буковинців і був збитий кимось із захисників. Арбітр без вагань вказав на 11-ти метрову позначку. Вирок судді чітко виконав штатний пенальтист сіверян Кондратюк — 2:0.

Через чотири хвилини рахунок став розгромним. Скепський промчав лівим  флангом і віддав передачу у центр, де Крамар за допомогою рикошету відправив м'яч у сітку — 3:0.

Більше голів у першому таймі глядачі не побачили. Єдине, що цікавило уболівальників — скільки голів ще спроможна забити «Десна» у таймі другому.

Після перерви «Буковина» дещо оживилася. Найнебезпечнішим гравцем у складі гостей був Палагнюк, який майже не вразив дальній кут Сітала. На більше гостей не вистачило. «Десна» знову стала домінувати на полі. На цей раз бенефісом відзначився Деребчинський, який за гру забив два м'ячі. Спочатку після розіграшу кутового, Олександр швидше за всіх зорієнтувався і переправив м'яч у ворота — 4:0. А вже за мить, Деребчинський отримавши м'яча від Бовтрука і розібравшись із захисниками, зробив рахунок непристойним — 5:0.

Як виявилося це був не останній гол у матчі. Руслан Кисіль, який щойно з'явився на полі, з ходу пробив по воротах гостей. М'яч на кутовий перевів голкіпер «Буковини». Розіграш кутового призвів до того, що гості пропустили знову. Євген Єлісєєв головою вколотив м'яч у ворота — 6:0.

Остаточно поховати суперника міг і Мельник. Вадим після ще одного кутового пробивав головою, але м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Під кінець гри «Десна» дещо розслабилася. Цим і скористалася «Буковина». Палагнюк наважився на удар з меж штрафного майданчика і не прогадав. М'яч точнісінько залетів у дальній кут Сітала — 6:1. Підсолодивши пілюлю, буковинці забили гол престижу, але це не врятувало їх від розгромної поразки.

«Десна» нарешті перериває свою безпрограшну серію з чотирьох матчів, а «Буковина», навпаки, її продовжує. Для сіверян ця перемога стала найбільш розгромною у рамках першої ліги.

Таким чином, «Десна» піднімається на 5-е місце, а «Буковина» займає останню сходинку у турнірній таблиці.

Свою наступну гру чернігівська «Десна» зіграє у Тернополі — 17 травня. Суперником деснянців буде місцевий «Тернопіль» .

Післяматчевий коментар:

Головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь:

Насамперед, вітаю усіх з минулим святом! Хотілося порадувати вболівальників. Скажу відверто, очікував непросту гру. Ми переглядали останні матчі суперника – Буковина проявляла себе бойовою та організованою командою. Єдина проблема була, на мій погляд, у психологічному стані – завжди непросто вибиратися з затяжного падіння. Акцентували увагу на тому, що з самого початку потрібно спробувати зламати опір і тоді буде набагато простіше грати. Вийшло забити три м'ячі і в першому таймі гра фактично була зроблена.

Головний тренер «Буковини» Юрій Гій:

Можу привітати господарів з перемогою, а по грі... Кваліфікація тих гравців, які так себе показують на футбольному полі, не відповідає рівню першої ліги. Знову-таки, я за це теж несу відповідальність. Напевно, цю чашу до завершення чемпіонату мені доведеться «сьорбнути» до кінця. Ці муки повинні були закінчитися ще півтора року тому.