Рус Укр
Четвер, Травень 16, 2024 Редакція Реклама

Чернігівська «Десна» перемогла лідера Першої ліги

31 Серпня 2015 7979

Чернігівська «Десна» у 6 турі Першої ліги Чемпіонату України з футболу  на останніх хвилинах вирвала перемогу у кіровоградської «Зірки».

Після невдалого вояжу у Тернопіль, сіверяни вдома приймали лідера Першої ліги — кіровоградську «Зірку».

У Чернігів кіровоградці приїхали без колишніх гравців «Десни» Яреми Каваціва і Олександра Деребчинського, які напередодні гри зазнали ушкодження. Замість основного голкіпера  Поштаренка, у стартовому складі з'явився молодий Льопка, який замінив свого досвідченого колегу у рамці воріт «Зірки».

У «Десни» була лише одна втрата — Картушов. Єгор ще досі не оговтався від травми і спостерігав за грою на трибуні стадіону Гагаріна. Місце Єгора на полі зайняв новачок деснянців — вихованець місцевого футболу Дмитро Задерецький.

Чернігів. Стадіон ім. Ю. Гагаріна. 2800 глядачів.

Арбітр: Юрій Фощій (Черкаси)

«Десна» - «Зірка» — 1:0

«Десна»: Сітало – Жук, Мельник, Єлісєєв, Сухомлинов – Щедраков – Бовтрук (Іващенко, 86), Чепурненко, Кисіль, Задерецький (Смалько, 66) – Есеола (Кондратюк, 73).

«Зірка»: Льопка – Допілка, Ковальов, Кучеренко Бацула – Б. Баранець – Чичиков (Щедрий, 58), Загальський (Локтіонов, 76), Г. Баранець, Мостовий – Акименко.

Гол:  Кондратюк, 90.

Попередження: Задерецький, 60, Щедраков, 90+2 — Ковальов, 66.

Вже з перших хвилин гри «Зірка» почала підтверджувати свій статус фаворита. За десять хвилин кіровоградці нанесли декілька підступних ударів по воротах сіверян. По-справжньому гольовий момент мав Акименко, який впритул головою розстрілював ворота Сітала, але Сергій дивом зреагував на цей удар.

У «Десни» активністю вирізнявся Бовтрук. Вадим за рахунок сольних проходів у штрафний майданчик гостей намагався загострити гру. За кілька хвилин Чепурненко виконав штрафний, але з цим ударом без проблем впорався Льопка. Більше нічого цікавого у першому таймі не відбувалося. За такої гри уболівальники відверто нудьгували на трибунах, у порівнянні з кубковою грою проти полтавської «Ворскли», інтрига щодо цього протистояння дуже різко знизилася.

Другий тайм подарував надію на більш видовищну гру і футбольні боги почули ці молитви. Деснянці спробувили забити швидкий м'яч на початку другої половини зустрічі. Чепурненко отримав передачу від Кисіля і з двадцяти метрів пробив вище воріт.

«Зірка» відповіла більш небезпечно. Григорій Баранець завдав потужного удару і Сіталу довелося рятувати свою команду від пропущеного голу.

На 60-ій хвилині «Десна» організувала перспективну контратаку: Есеола використавши свій головний козир (швидкість) виграв протистояння із захисником і вирвався на ворота «Зірки», але не дочекавшись нікого із партнерів пробив із гострого кута. Удар вийшов потужним, але молодий голкіпер впорався з ним.

Гра добігала до завершення, а на табло так і залишилися горіти два нулі. Схоже, що нічийний результат влаштовував обидві команди. Та і надії на те, що «Десна» заб'є гол було мало.

Однак, на останній хвилині ігрового часу деснянці заробили небезпечний штрафний біля воріт «Зірки». Чепурненко навісив у штрафний майданчик суперника, а досвідчений Кондратюк головою переправив м'яч у ворота кіровоградців — 1:0. А це означає, що «Десна» здобуває першу домашню перемогу у новому сезоні.

Відеоогляд матчу до Вашої уваги:

Таким чином, «Десна» переміщується на 10 позицію, а «Зірка» займає  3 сходинку у турнірній таблиці.

Свою наступну гру чернігівська «Десна» має зіграти у Маріуполі — 5 вересня із місцевим «Іллічівцем». Але через виклик чотирьох основних гравців «Іллічівця» до лав молодіжної збірної України матч перенесли на невизначений термін.

Післяматчевий коментар:

Головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь:

«Сьогодні у нас був дуже серйозний суперник. Налагоджена командна гра, всі десять польових гравців чудово і спокійно працюють з м'ячем. На мій погляд, у Зірки не повинно бути проблем з вирішенням своїх завдань – це найсильніша команда ліги на сьогоднішній день. Тому обрали таку манеру гри, яка вимагає терпіння. Шукали свій шанс на контратаках, при стандартних положеннях. Хочу привітати суперника з хорошою грою, а нас – з трьома очками за терпіння і стійкість».

Виконуючий обов'язки головного тренера «Зірки» Сергій Лавриненко:

«Важко програвати такі ігри. Краще б ми програли 3:0, ніж пропустили гол на останній хвилині. Щодо гри, то ми домінували на полі, але футбол складається із забитих голів. Ми цього зробити не змогли, а «Десна» реалізувала свій шанс».