Високий Вал (VAL.UA) – найстарше онлайн-видання Чернігова, засноване ще 2001 року Олегом Головатенко. Неодноразово сайт було визнано найвпливовішим ЗМІ Чернігівщини. Останні два роки над проектом працює нова команда, нам вдалося сформувати потужний колектив журналістів та операторів. Творчий напрямок видання нині очолює головний редактор Юрій Михуля.
На сьогоднішній день, середня відвідуваність сайту складає близько 10 000 унікальних користувачів на добу. Спільнота «Високого Валу» у Facebook - налічує близько 14 000 підписників. Це одні з найбільших показників серед чернігівських медіа. Улітку 2018 року ми відновили випуск однойменної газети.
11 листопада 2018 року розпочався новий етап в розвитку нашого ресурсу – ми оновили дизайн сайту та запустили мобільну версію. Цим самим зробили VAL.UA максимально зручним для читачів. Разом з цим ми змінюємо і наповнення сайту.
"Високий Вал" відкритий до співпраці з журналістами та зацікавленими у поширенні інформації медіа структурами.
З повагою, керівник проекту «Високий Вал» Артем Євминець
Наші координати:Позиція*
Лідер Чернігівської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Юрій Власенко та депутатська фракція політичної сили сьогодні, 29 червня, подали до Чернігівської міської ради проект рішення з вимогою до уряду та НКРЕ про негайне зменшення тарифів до економічно обгрунтованого рівня.
Також, партійці подали звернення про розслідування фактів підкупу виборців від кандидатів по 206 виборчому округу.
«Як відомо, завтра, 30 червня, відбудеться чергова сесія Чернігівської міської ради. Наша партія вимагає включення до порядку денного двох важливих питань. Перше, це звернення до прем’єр-міністра та голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг, про зниження тарифів, які є непідйомними для чернігівців. І ми вимагаємо, щоб Чернігівська міська рада звернулася офіційно до даних органів з питанням про зниження тарифів», - зазначив Юрій Власенко.
За його словами, більше 15 тисяч містян вже поставили підписи під колективною вимогою до Президента негайно скасувати грабіжницькі тарифи на тепло для населення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тимошенко і Власенко в окружному суді Києва почали оскарження несправедливих тарифів
Інше питання – це подання до генпрокурора щодо розслідування фактів підкупу по 206 округу.
«На проміжних виборах, які відбудуться 17 липня, зараз активно готується мережа підкупу та фальсифікації. Провладний кандидат створив так звану мережу, куди помічники агітаторів записують людей, що за гроші повинні проголосувати за цього провладного кандидата», - зауважив Юрій Власенко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Фараони» 206-го округу: відомі подробиці шахрайських фінансових пірамід
Він наголосив, що вказані факти свідчать про наявність у таких діях ознак злочину, передбаченого ч. 4 ст. 160 ККУ, тому «батьківщинівці» вимагають, щоб Чернігівська міська рада звернулася до Генеральної прокуратури України з відповідним зверненням щодо зупинення даних фальсифікацій та підкупу виборців.
Двом полеглим захисникам присвоїли звання Героїв України. Один був уродженцем Чернігівщини, інший – захищав Чернігів. Днями Президент Володимир Зеленський підписав відповідні Укази. Про це повідомляє начальник Чернігівської ОВА Вячеслав Чаус. Герой України посмертно – Андрій Антихович, уродженець Бахмача. Льотчик, який 26 лютого 2022 року виконував бойове завдання на Херсонському напрямку. Це був його останній політ. Він знищив
В Україні рентген та КТ пацієнти мають отримувати безоплатно: куди телефонувати, коли вимагають гроші
Крижане коло, яке обертається: на Чернігівщині з’явилося рідкісне природне явище. ФОТОфакт
На прикордонні Чернігівщини загинув воїн
Протягом тижня росіяни завдали 29 авіаударів по Чернігівщині
24 Лютого 2025
16:55Лучшие аниме для начинающих: с чего начать знакомство с японской анимацией
15:25Протягом тижня росіяни завдали 29 авіаударів по Чернігівщині
14:20Автомобілі з США та Європи у автосалонах Києва — что варто купувати?
13:33Без батька залишилось 5 дітей: загинув захисник з Чернігівщини
12:36Крижане коло, яке обертається: на Чернігівщині з’явилося рідкісне природне явище. ФОТОфакт
12:00Вантажні перевезення по Києву та Україні – Надійно, Швидко, Доступно!
11:18Один уродженець Чернігівщини, інший – захищав Чернігів: двом воїнам присвоїли звання Героїв України
10:20В Україні рентген та КТ пацієнти мають отримувати безоплатно: куди телефонувати, коли вимагають гроші
10:00Як оформити кредитну картку онлайн та зекономити на переказах коштів за кордон
09:30На прикордонні Чернігівщини загинув воїн
21 Лютого 2025
09:00Мифы об обратном осмосе, в которые пора перестать верить
20 Лютого 2025
14:36Налагодив канал збуту амфетаміну: у Чернігові затримали наркоторгівця
14:00Открытки в Украине: история, виды и современные тренды
13:30В Україні з 1 березня на 30% знизять ціни на 100 найбільш популярних ліків
13:00Київ чи Харків: яке місто обрати для короткої подорожі?
12:19Школи Чернігівщини отримали опалювальні прилади та нові меблі від благодійників
12:00Удобная обувь: признаки хорошей пары
11:17На Чернігівщині затримали чоловіка, причетного до підпалів господарчих будівель односельців
11:00Как выбрать складские стеллажи: виды, преимущества и где купить
10:42Армія РФ протягом доби атакувала сім сіл на прикордонні Чернігівщини: пошкоджений приватний будинок
10:15Інфузійне обладнання: незамінна складова інтенсивної терапії
09:30У Прилуках на місці пожежі багатоквартирного будинку виявили тіла двох чоловіків
19 Лютого 2025
15:33Вихопив телефон у жінки та намагався з ним втекти: у Чернігові затримали грабіжника
14:40Как обрезать пионовидные розы, чтобы они радовали вас пышным цветением
12:35Кав’ярні, піцерії, квіткові та продуктові магазини: який бізнес протягом року відкрили жителі Чернігівщини
Дивитися більше новинБез електрики, зв'язку та під обстрілами: як живуть люди села Архипівка, що за 2 км від кордону з
На Чернігівщині попрощались з 6-річною Миланою, яка загинула внаслідок російського обстрілу Гірська
Військовий літак у небі та живий коридор: у Мені попрощалися з пілотом Олександром Мигулею
Хто і як обирав драмтеатр у Чернігові місцем проведення зустрічі військових і виробників дронів у
Лікарні Донбасу, Дніпра та прифронтових регіонів отримали цінне медичне обладнання для порятунку
«Батьківщина» не підтримала насильницьку
У Чернігові п’яний водій намагався втекти від
«Батьківщина» вимагає запровадити мораторій на розпродаж землі до кінця війни – відповідний
З прикордонного обстрілюваного села поліцейські евакуювали родини пенсіонерів
У Ягідному нині ремонтують понад 20 будинків: утеплюють фасади і змінюють дахи
БФ «Надія» передав Державній прикордонній службі 100 fpv-дронів
Протитанковий рів, бетонні піраміди та ДОТи: які оборонні споруди будують на прикордонні