Високий Вал (VAL.UA) – найстарше онлайн-видання Чернігова, засноване ще 2001 року Олегом Головатенко. Неодноразово сайт було визнано найвпливовішим ЗМІ Чернігівщини. Останні два роки над проектом працює нова команда, нам вдалося сформувати потужний колектив журналістів та операторів. Творчий напрямок видання нині очолює головний редактор Юрій Михуля.
На сьогоднішній день, середня відвідуваність сайту складає близько 10 000 унікальних користувачів на добу. Спільнота «Високого Валу» у Facebook - налічує близько 14 000 підписників. Це одні з найбільших показників серед чернігівських медіа. Улітку 2018 року ми відновили випуск однойменної газети.
11 листопада 2018 року розпочався новий етап в розвитку нашого ресурсу – ми оновили дизайн сайту та запустили мобільну версію. Цим самим зробили VAL.UA максимально зручним для читачів. Разом з цим ми змінюємо і наповнення сайту.
"Високий Вал" відкритий до співпраці з журналістами та зацікавленими у поширенні інформації медіа структурами.
З повагою, керівник проекту «Високий Вал» Артем Євминець
Наші координати:Віце-президент «Десни» Ігор Базалінський розповів про реконструкцію стадіону в Чернігові та плани футбольного клубу на майбутнє.
Клуб народний, а завдання максимальні
- За підсумками сезону «Десна» вперше за багато років провела зустріч з уболівальниками, це разова акція чи планомірна робота клубу? "Десна" буде більш відкритою?
- Ми прийняли рішення будувати народний клуб, що передбачає більш відкриті взаємини зі спортивною громадськістю та вболівальниками. Більш того, громадськість повинна мати можливість впливати на життя клубу. Всі стратегічно важливі питання щодо розвитку клубу ми виносимо на обговорення громадської ради і завжди відкриті до зауважень та пропозицій.
Одним з інструментів цього напрямку і стала зустріч з уболівальниками. Зустрічі будуть традиційними - перед стартом і в кінці кожного сезону ми будемо проводити такі заходи. Подібна практика раніше була в "Десні", тому ми просто повертаємо цю традицію.
- У цьому сезоні в першій лізі буде 18 команд, і вже принаймні чотири клуби висловили бажання боротися за вихід в УПЛ. Чи буде «Десна» серед цих команд? Які цілі стоять перед командою на сезон 2016/2017?
- Ми будемо ставити максимальні завдання, але на даний момент їх не зовсім коректно озвучувати, тому що спочатку необхідно провести велике зібрання з командою. Тренери і гравці повинні знати цілі і завдання в першу чергу, а вже потім можна озвучувати інформацію. Ось на зустрічі з уболівальниками ми все і розповімо, керівництво клубу і футболісти зможуть відповісти на всі запитання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Футбольне поле на стадіоні Гагаріна планують «реанімувати» до 1 жовтня
Реконструкція йде... повним ходом
- У минулому сезоні футболісти скаржилися на стан газону на стадіоні імені Гагаріна. Але зараз «Десна» запланувала масштабну реконструкцію. Розкажіть про це більш детально: що вже вдалося зробити і що ще плануєте зробити?
- На сьогоднішній день закінчуємо перенесення трави з основного поля на тренувальне, а з наступного тижня плануємо розпочати реконструкцію основного поля, де будемо міняти дренажну систему і встановлювати нову систему поливу. Найближчим часом завершимо укладання газону на запасному полі і вже повністю зосередимося на центральному полі.
Але ремонтні роботи йдуть не тільки на полях, ми доводимо до ладу готель і санітарно-побутовий комплекс, які також знаходяться на території «Олімпійського навчально-спортивного центру Чернігів», він же стадіон імені Гагаріна. Роботи в цих корпусах виходять на фінішну пряму - вже все готово до чистової обробки. Тому разом зі здачею поля буде готовий і готель, футболісти зможуть повноцінно готуватися до ігор чемпіонату.
- Чи є підтримка держави і міської влади в цьому питанні? Адже, по суті, це інвестиції в інфраструктуру міста.
- У розвитку спортивної інфраструктури та популяризації одного з наймасовіших видів спорту в країні зацікавлені всі - Міністерство молоді та спорту, обласна і міська влада. Тому в цьому питанні у нас повне взаєморозуміння, наші цілі збігаються.
- Уже точно можна сказати, що перші тури команда проведе за межами Чернігова, багато вболівальників запитують, коли «Десна» повернеться на рідний стадіон. Можете уточнити терміни? Коли планується здача стадіону?
- Спочатку ми планували завершити всі роботи до старту турніру, але виник ряд технічних питань, які ми просто не могли передбачити, на стадіоні доводиться багато чого змінювати. Тому зараз важко назвати точну дату, плануємо вже на початку жовтня грати на своєму стадіоні. Всі зацікавлені в найшвидшому завершенні реконструкції, адже, в першу чергу, граємо для вболівальників, які повинні бачити «Десну» на рідному стадіоні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Десна» розпочне новий футбольний сезон у Миколаєві
Нова емблема — нове життя!
- Крім реконструкції стадіону, клуб змінює емблему. На публічне голосування винесли три варіанти нової символіки. Розкажіть про це більш детально, чому клуб вирішив змінити емблему?
- Зміна емблеми пов'язана з початком діяльності громадської ради, в який входять ветерани клубу, фанати і вболівальники, представники клубу і громадські діячі. Проводили кілька зустрічей, на яких і підняли питання про ребрендинг. Ми, як представники клубу, йдемо назустріч громадськості і винесли це питання на обговорення. Провели окрему зустріч з питання зміни емблеми, обговорили всі можливі варіанти разом з громадською радою, уболівальниками та журналістами. Потім на конкурсній основі розробили концепцію, дизайнери запропонували варіанти і зараз виносимо ці напрацювання на відкрите голосування. Із запропонованих варіантів вболівальники самі виберуть найбільш популярний варіант, який і приймемо за основу клубної символіки.
- Чи не означає це, що клуб хоче відмовитися від емблеми, прийнятої за іншого керівництва?
- Ні в якому разі. Ми з великою повагою ставимося до історії клубу і цінуємо внесок кожного у розвиток футбольного клубу «Десна». Нинішня була розроблена під керівництвом Олексія Савченка. Всі ми пам'ятаємо, що саме при ньому «Десна» досягла найвищого досягнення - четвертого місця в чемпіонаті першої ліги. Але час не стоїть на місці, громадськість висловила бажання слідувати трендам і прийняти ряд змін, в тому числі стосовно клубної емблеми.
- У зв'язку зі зміною емблеми логічно, якщо команда змінить і форму. Чи планується в «Десні» нова екіпіровка?
- Безумовно, у «Десни» буде нова форма, яку ми представимо вже на зустрічі з уболівальниками. Було б правильно представити нову екіпіровку перед стартом сезону, але оскільки у нас змінюється емблема, то і форма буде представлена вже після затвердження емблеми і, відповідно, розробки нового дизайну.
У ногу з часом
- Зараз «Десна» без клубного сайту, в цьому напрямку робота ведеться?
- Уже найближчим часом у "Десни" з’явиться сучасний сайт. Затримка так само пов'язана з новою емблемою, адже дизайн сайту багато в чому залежить від клубної символіки. Можу з упевненістю сказати, що найближчим часом на вас чекають приємні сюрпризи - починаючи від сайту і закінчуючи стадіоном.
- На зустрічі з уболівальниками ви говорили, що мета «Десни» в найближчі два роки потрапити в УПЛ. У зв'язку із зростанням кількості команд першої ліги і фінансових витрат, не змінюється обраний курс в Чернігові?
- Ні, ми будемо дотримуватися задекларованого курсу. Плани з розвитку клубу масштабні, і сподіваємося, що вдасться все втілити в життя. Того ж часу ми об'єктивно оцінюємо ситуацію, розуміємо, що багато клубів відчувають різні проблеми, серед яких і фінансові. Тому ми не випереджаємо події, а ведемо планомірну роботу з розвитку клубу.
За матеріалами прес-служби ФК "Десна"
Двом полеглим захисникам присвоїли звання Героїв України. Один був уродженцем Чернігівщини, інший – захищав Чернігів. Днями Президент Володимир Зеленський підписав відповідні Укази. Про це повідомляє начальник Чернігівської ОВА Вячеслав Чаус. Герой України посмертно – Андрій Антихович, уродженець Бахмача. Льотчик, який 26 лютого 2022 року виконував бойове завдання на Херсонському напрямку. Це був його останній політ. Він знищив
В Україні з 1 березня на 30% знизять ціни на 100 найбільш популярних ліків
Крижане коло, яке обертається: на Чернігівщині з’явилося рідкісне природне явище. ФОТОфакт
На прикордонні Чернігівщини загинув воїн
Армія РФ протягом доби атакувала сім сіл на прикордонні Чернігівщини: пошкоджений приватний будинок
20 Лютого 2025
14:36Налагодив канал збуту амфетаміну: у Чернігові затримали наркоторгівця
14:00Открытки в Украине: история, виды и современные тренды
13:30В Україні з 1 березня на 30% знизять ціни на 100 найбільш популярних ліків
13:00Київ чи Харків: яке місто обрати для короткої подорожі?
12:19Школи Чернігівщини отримали опалювальні прилади та нові меблі від благодійників
12:00Удобная обувь: признаки хорошей пары
11:17На Чернігівщині затримали чоловіка, причетного до підпалів господарчих будівель односельців
11:00Как выбрать складские стеллажи: виды, преимущества и где купить
10:42Армія РФ протягом доби атакувала сім сіл на прикордонні Чернігівщини: пошкоджений приватний будинок
10:15Інфузійне обладнання: незамінна складова інтенсивної терапії
09:30У Прилуках на місці пожежі багатоквартирного будинку виявили тіла двох чоловіків
19 Лютого 2025
15:33Вихопив телефон у жінки та намагався з ним втекти: у Чернігові затримали грабіжника
14:40Как обрезать пионовидные розы, чтобы они радовали вас пышным цветением
12:35Кав’ярні, піцерії, квіткові та продуктові магазини: який бізнес протягом року відкрили жителі Чернігівщини
12:00Секреты ярких мероприятий: от воздушных шаров до уникальной сервировки
11:22З бюджету Чернігова на потреби військових частин виділили понад 200 млн грн, — Брижинський
11:00Від чого залежить результат та як підвищити шанси успішної інсемінації
10:25У Мені затримали чоловіка, який побив свою дружину: жінка в лікарні
09:47Сучасні жіночі штани: мода, стиль та комфорт
09:30На Чернігівщині з діагнозом отруєння чадним газом через пожежі шпиталізували чотирьох людей
08:30Як розблокувати телефон, якщо забув пароль або графічний ключ?
18 Лютого 2025
16:43Вебінари в УАБМ – можливість отримати підвищення кваліфікації з сертифікатом
15:40Валерій Дубіль, БФ «Надія» та партнер Євген Довбня передали РЕБи й техніку для ГУР
14:48Современные подходы к успешному выращиванию кукурузы
14:30Фінська організація доставила на Чернігівщину 37 електростанцій для місцевих закладів освіти
Дивитися більше новинБез електрики, зв'язку та під обстрілами: як живуть люди села Архипівка, що за 2 км від кордону з
На Чернігівщині попрощались з 6-річною Миланою, яка загинула внаслідок російського обстрілу Гірська
Військовий літак у небі та живий коридор: у Мені попрощалися з пілотом Олександром Мигулею
Хто і як обирав драмтеатр у Чернігові місцем проведення зустрічі військових і виробників дронів у
Лікарні Донбасу, Дніпра та прифронтових регіонів отримали цінне медичне обладнання для порятунку
«Батьківщина» не підтримала насильницьку
У Чернігові п’яний водій намагався втекти від
«Батьківщина» вимагає запровадити мораторій на розпродаж землі до кінця війни – відповідний
З прикордонного обстрілюваного села поліцейські евакуювали родини пенсіонерів
У Ягідному нині ремонтують понад 20 будинків: утеплюють фасади і змінюють дахи
БФ «Надія» передав Державній прикордонній службі 100 fpv-дронів
Протитанковий рів, бетонні піраміди та ДОТи: які оборонні споруди будують на прикордонні