Високий Вал (VAL.UA) – найстарше онлайн-видання Чернігова, засноване ще 2001 року Олегом Головатенко. Неодноразово сайт було визнано найвпливовішим ЗМІ Чернігівщини. Останні два роки над проектом працює нова команда, нам вдалося сформувати потужний колектив журналістів та операторів. Творчий напрямок видання нині очолює головний редактор Юрій Михуля.
На сьогоднішній день, середня відвідуваність сайту складає близько 10 000 унікальних користувачів на добу. Спільнота «Високого Валу» у Facebook - налічує близько 14 000 підписників. Це одні з найбільших показників серед чернігівських медіа. Улітку 2018 року ми відновили випуск однойменної газети.
11 листопада 2018 року розпочався новий етап в розвитку нашого ресурсу – ми оновили дизайн сайту та запустили мобільну версію. Цим самим зробили VAL.UA максимально зручним для читачів. Разом з цим ми змінюємо і наповнення сайту.
"Високий Вал" відкритий до співпраці з журналістами та зацікавленими у поширенні інформації медіа структурами.
З повагою, керівник проекту «Високий Вал» Артем Євминець
Наші координати:21 серпня близько 12 години патрульні отримали інформацію, що однією з центральних вулиць Чернігова їздить з перевищенням швидкості автомобіль марки «Škoda»: машина виляє дорогою, різко гальмує і швидко прискорюється.
Також у повідомленні зазначався номерний знак транспортного засобу.
Розшукуваний автомобіль поліцейські помітили в районі Красного мосту. За кермом перебувала жінка, якій дали вказівку зупинитися. «Škoda» заїхала на газон біля багатоповерхового будинку та перегородила виїзд із двору.
Під час спілкування патрульних з жінкою-водієм було видно, що у неї явні ознаки алкогольного сп’яніння. Проте жінка заперечила цей факт і відмовилася від проходження медичного огляду. Коли ж вона почула, що відносно неї буде складений протокол про адміністративне правопорушення за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, бо за зовнішніми ознаками вона таки нетвереза, жінка вийшла з машини та почала сваритися з поліцейськими.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’яного чернігівця, який на авто збив велосипедиста, 40 хвилин не могли розбудити. ФОТО
Уже під час складання адмінпротоколу з’ясувалося, що документів на автомобіль у громадянки також немає. А коли на місце прибув евакуатор, жінка всіляко заважала вантажити свій автомобіль на підйомник. Патрульні намагалися забрати її від евакуатора, але вона почала розмахувати руками та лаятися. Тож, щоб жінка не зашкодила собі чи оточуючим, на неї наділи кайданки та посадили до патрульного автомобіля.
У медичному закладі жінка повторно відмовилася від медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння, що і було зафіксовано лікарем.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові п’яна дівчина за кермом автомобіля протаранила бетонний паркан. ФОТО
Цю інформацію Високому Валу підтвердив старший інспектор прес-служби управління патрульної поліції в м. Чернігові майор Віталій Копистко.
Патрульні склали у відношенні порушниці два адміністративні протоколи: за ст. 130 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння) та ст. 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Двом полеглим захисникам присвоїли звання Героїв України. Один був уродженцем Чернігівщини, інший – захищав Чернігів. Днями Президент Володимир Зеленський підписав відповідні Укази. Про це повідомляє начальник Чернігівської ОВА Вячеслав Чаус. Герой України посмертно – Андрій Антихович, уродженець Бахмача. Льотчик, який 26 лютого 2022 року виконував бойове завдання на Херсонському напрямку. Це був його останній політ. Він знищив
В Україні з 1 березня на 30% знизять ціни на 100 найбільш популярних ліків
Крижане коло, яке обертається: на Чернігівщині з’явилося рідкісне природне явище. ФОТОфакт
На прикордонні Чернігівщини загинув воїн
Армія РФ протягом доби атакувала сім сіл на прикордонні Чернігівщини: пошкоджений приватний будинок
24 Лютого 2025
11:18Один уродженець Чернігівщини, інший – захищав Чернігів: двом воїнам присвоїли звання Героїв України
10:20В Україні рентген та КТ пацієнти мають отримувати безоплатно: куди телефонувати, коли вимагають гроші
09:30На прикордонні Чернігівщини загинув воїн
20 Лютого 2025
14:36Налагодив канал збуту амфетаміну: у Чернігові затримали наркоторгівця
14:00Открытки в Украине: история, виды и современные тренды
13:30В Україні з 1 березня на 30% знизять ціни на 100 найбільш популярних ліків
13:00Київ чи Харків: яке місто обрати для короткої подорожі?
12:19Школи Чернігівщини отримали опалювальні прилади та нові меблі від благодійників
12:00Удобная обувь: признаки хорошей пары
11:17На Чернігівщині затримали чоловіка, причетного до підпалів господарчих будівель односельців
11:00Как выбрать складские стеллажи: виды, преимущества и где купить
10:42Армія РФ протягом доби атакувала сім сіл на прикордонні Чернігівщини: пошкоджений приватний будинок
10:15Інфузійне обладнання: незамінна складова інтенсивної терапії
09:30У Прилуках на місці пожежі багатоквартирного будинку виявили тіла двох чоловіків
19 Лютого 2025
15:33Вихопив телефон у жінки та намагався з ним втекти: у Чернігові затримали грабіжника
14:40Как обрезать пионовидные розы, чтобы они радовали вас пышным цветением
12:35Кав’ярні, піцерії, квіткові та продуктові магазини: який бізнес протягом року відкрили жителі Чернігівщини
12:00Секреты ярких мероприятий: от воздушных шаров до уникальной сервировки
11:22З бюджету Чернігова на потреби військових частин виділили понад 200 млн грн, — Брижинський
11:00Від чого залежить результат та як підвищити шанси успішної інсемінації
10:25У Мені затримали чоловіка, який побив свою дружину: жінка в лікарні
09:47Сучасні жіночі штани: мода, стиль та комфорт
09:30На Чернігівщині з діагнозом отруєння чадним газом через пожежі шпиталізували чотирьох людей
08:30Як розблокувати телефон, якщо забув пароль або графічний ключ?
18 Лютого 2025
16:43Вебінари в УАБМ – можливість отримати підвищення кваліфікації з сертифікатом
Дивитися більше новинБез електрики, зв'язку та під обстрілами: як живуть люди села Архипівка, що за 2 км від кордону з
На Чернігівщині попрощались з 6-річною Миланою, яка загинула внаслідок російського обстрілу Гірська
Військовий літак у небі та живий коридор: у Мені попрощалися з пілотом Олександром Мигулею
Хто і як обирав драмтеатр у Чернігові місцем проведення зустрічі військових і виробників дронів у
Лікарні Донбасу, Дніпра та прифронтових регіонів отримали цінне медичне обладнання для порятунку
«Батьківщина» не підтримала насильницьку
У Чернігові п’яний водій намагався втекти від
«Батьківщина» вимагає запровадити мораторій на розпродаж землі до кінця війни – відповідний
З прикордонного обстрілюваного села поліцейські евакуювали родини пенсіонерів
У Ягідному нині ремонтують понад 20 будинків: утеплюють фасади і змінюють дахи
БФ «Надія» передав Державній прикордонній службі 100 fpv-дронів
Протитанковий рів, бетонні піраміди та ДОТи: які оборонні споруди будують на прикордонні