Високий Вал (VAL.UA) – найстарше онлайн-видання Чернігова, засноване ще 2001 року Олегом Головатенко. Неодноразово сайт було визнано найвпливовішим ЗМІ Чернігівщини. Останні два роки над проектом працює нова команда, нам вдалося сформувати потужний колектив журналістів та операторів. Творчий напрямок видання нині очолює головний редактор Юрій Михуля.
На сьогоднішній день, середня відвідуваність сайту складає близько 10 000 унікальних користувачів на добу. Спільнота «Високого Валу» у Facebook - налічує близько 14 000 підписників. Це одні з найбільших показників серед чернігівських медіа. Улітку 2018 року ми відновили випуск однойменної газети.
11 листопада 2018 року розпочався новий етап в розвитку нашого ресурсу – ми оновили дизайн сайту та запустили мобільну версію. Цим самим зробили VAL.UA максимально зручним для читачів. Разом з цим ми змінюємо і наповнення сайту.
"Високий Вал" відкритий до співпраці з журналістами та зацікавленими у поширенні інформації медіа структурами.
З повагою, керівник проекту «Високий Вал» Артем Євминець
Наші координати:Вчера, 12 января, апелляционный суд Черниговской области принял решение по апелляционным жалобам ПАО "Черниговгаз" и ОАО "Черниговгаз Сбыт" на решение Бобровицкого районного суда от 18.10.2016 года, который признал действия "газовиков" незаконными и обязал их за собственный счет восстановить газоснабжение в доме пенсионерки Натальи Красноок.
Об этом сообщает председатель ОО "Народный контроль и правозащита" (г. Бобровиця) Евгений Гробовой на своей странице в Фейсбук.
"Юристы "газовиков" выкручивались как могли, пытались запутать суд в вопросе собственной компетенции и ответственности, сыпали названиями нормативных актов, которые не имеют к делу никакого отношения, но запутались сами. Апелляционный суд постановил - обязать ПАО "Черниговгаз" восстановить за свой счет газоснабжение к дому пенсионерки и возместить судебный сбор", - говорится в сообщении.
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: СОСТОЯЛОСЬ ВТОРОЕ СУДЕБНОЕ ЗАСЕДАНИЕ ПО ДЕЛУ ПОТРЕБИТЕЛЕЙ ПРОТИВ ЧЕРНІГІВГАЗЗБУТ
Наконец решение вступило в законную силу. Однако бедная бабушка почти полгода сидела без тепла, сообщает юрист:
"Обращение к полиции, районной прокуратуре, председателю Бобровицкой РГА Василию Кучерине, председателю Черниговской ОГА Валерию Куличу, Национальному регулятору (НКРЕКП) не имели никакого реального влияния на ситуацию, или "отписка" об отсутствии полномочий, или рекомендация обратиться в суд, или разъяснения НКРЕКП, которые "газовики" просто динамили . Почти 4 месяца длились суды", - замечает Евгений Гробовой.
Однако даже после решения суда дело не улучшилась:
"Сколько еще времени не смотря на то, что решение суда вступило в силу жилище пенсионерки будет без газа? Наталья Красноок горько шутит, что видимо ее дом подсоединят к газа на 8-е марта. Но беды пенсионерки на этом не закончились. Под Новый год "газовики" обратились в суды с требованием выдать судебные приказы о взыскании с пенсионерки долги за газ. ОАО "Черниговгаз Сбыт" обратился в Деснянский районный суд г.Киева (по месту регистрации), это обращение я уже обжаловал. Три судебные дела черниговские "газовщики" затеяли против простой пенсионерки, это не похоже на цивилизованное решение вопроса", - подчеркивает юрист.
Напомним, активисты отмечали, что на Черниговщине газовый монополист осуществлял пытки людей.
Зранку 25 росіяни некерованими авіаційними ракетами атакували прикордонне село Семенівської громади. Загалом зафіксували 8 вибухів. Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус на своєму каналі в Telegram. За його словами, внаслідок обстрілу поранений 78-річний місцевий житель. «Він зазнав уламкового поранення в ногу. Чоловіка шпиталізували, лікарі надають йому необхідну медичну допомогу. Також пошкоджений житловий
В Україні рентген та КТ пацієнти мають отримувати безоплатно: куди телефонувати, коли вимагають гроші
Над Чернігівщиною вночі прикордонники знищили російський «шахед»
За добу на пожежах в області загинули чотири людини. ФОТО
На Донеччині загинув воїн з Чернігівщини
25 февраля 2025
19:04Як вибрати зарядну станцію для дому?
17:45На Донеччині загинув воїн з Чернігівщини
17:17Хотів налякати касирку: у Прилуках п’яний чоловік підірвав петарду у супермаркеті
16:55Ревіталізація: сучасний метод омолодження шкіри
16:20На Чернігівщині вибухотехніки знешкодили бойову частину збитого БпЛА
15:15Як вибрати ідеальну жіночу сукню: стилі, матеріали та тренди
14:22У Кіптях патрульні зупинили 23-річного нетверезого водія
13:33Над Чернігівщиною вночі прикордонники знищили російський «шахед»
12:55Клімат Одеси: особливості чорноморського узбережжя
12:22Чинив опір та хапав патрульних за одяг: подробиці затримання на вулиці Оборонців Чернігова
11:45Росіяни некерованими ракетами атакували прикордонне село на Чернігівщині: поранений місцевий житель
10:18Очки для зрения: виды женских оправ
09:30За добу на пожежах в області загинули чотири людини. ФОТО
24 февраля 2025
16:55Лучшие аниме для начинающих: с чего начать знакомство с японской анимацией
15:25Протягом тижня росіяни завдали 29 авіаударів по Чернігівщині
14:20Автомобілі з США та Європи у автосалонах Києва — что варто купувати?
13:33Без батька залишилось 5 дітей: загинув захисник з Чернігівщини
12:36Крижане коло, яке обертається: на Чернігівщині з’явилося рідкісне природне явище. ФОТОфакт
12:00Вантажні перевезення по Києву та Україні – Надійно, Швидко, Доступно!
11:18Один уродженець Чернігівщини, інший – захищав Чернігів: двом воїнам присвоїли звання Героїв України
10:20В Україні рентген та КТ пацієнти мають отримувати безоплатно: куди телефонувати, коли вимагають гроші
10:00Як оформити кредитну картку онлайн та зекономити на переказах коштів за кордон
09:30На прикордонні Чернігівщини загинув воїн
21 февраля 2025
09:00Мифы об обратном осмосе, в которые пора перестать верить
20 февраля 2025
14:36Налагодив канал збуту амфетаміну: у Чернігові затримали наркоторгівця
Смотреть больше новостейБез електрики, зв'язку та під обстрілами: як живуть люди села Архипівка, що за 2 км від кордону з
На Чернігівщині попрощались з 6-річною Миланою, яка загинула внаслідок російського обстрілу Гірська
Військовий літак у небі та живий коридор: у Мені попрощалися з пілотом Олександром Мигулею
Хто і як обирав драмтеатр у Чернігові місцем проведення зустрічі військових і виробників дронів у
Лікарні Донбасу, Дніпра та прифронтових регіонів отримали цінне медичне обладнання для порятунку
«Батьківщина» не підтримала насильницьку
У Чернігові п’яний водій намагався втекти від
«Батьківщина» вимагає запровадити мораторій на розпродаж землі до кінця війни – відповідний
З прикордонного обстрілюваного села поліцейські евакуювали родини пенсіонерів
У Ягідному нині ремонтують понад 20 будинків: утеплюють фасади і змінюють дахи
БФ «Надія» передав Державній прикордонній службі 100 fpv-дронів
Протитанковий рів, бетонні піраміди та ДОТи: які оборонні споруди будують на прикордонні