Високий Вал (VAL.UA) – найстарше онлайн-видання Чернігова, засноване ще 2001 року Олегом Головатенко. Неодноразово сайт було визнано найвпливовішим ЗМІ Чернігівщини. Останні два роки над проектом працює нова команда, нам вдалося сформувати потужний колектив журналістів та операторів. Творчий напрямок видання нині очолює головний редактор Юрій Михуля.
На сьогоднішній день, середня відвідуваність сайту складає близько 10 000 унікальних користувачів на добу. Спільнота «Високого Валу» у Facebook - налічує близько 14 000 підписників. Це одні з найбільших показників серед чернігівських медіа. Улітку 2018 року ми відновили випуск однойменної газети.
11 листопада 2018 року розпочався новий етап в розвитку нашого ресурсу – ми оновили дизайн сайту та запустили мобільну версію. Цим самим зробили VAL.UA максимально зручним для читачів. Разом з цим ми змінюємо і наповнення сайту.
"Високий Вал" відкритий до співпраці з журналістами та зацікавленими у поширенні інформації медіа структурами.
З повагою, керівник проекту «Високий Вал» Артем Євминець
Наші координати:Цього року високої води на річці Десні очікувати не варто.
«Не зважаючи на те, що сніг сходить, у нас на річці Десна рівень води впав за тиждень на 5 сантиметрів. З понеділка почала надходити інформація по гідрологічній обстановці з Брянську, там теж вода підіймається тільки на 1 сантиметр щодоби. Тобто ми бачимо рівний схід води і очікуємо 480-520 сантиметрів над рівнем нуля, а вихід у заплави - це 700. Тобто в нас по річці Десна все проходить рівно», - сказав начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради Григорій Годун.
У річці ж Стрижень рівень води щодня контролюється міськими профільними службами. Так як три ставки-водосховища були заповнені на 100%, від кінця минулого тижня шляхом відкиття отворів у гідроспорудах з них почали спускати воду. Так вдасться створити запас на випадок стрімкого паводка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦЬОГОРІЧ ДЕСНА НЕ ЗАГРОЖУЄ ЧЕРНІГОВУ ПІДТОПЛЕННЯМ, СТРИЖЕНЬ ПІД ПИТАННЯМ
«У п’ятницю ми почали спускати водойми на Єськова, Героїв Чорнобиля і Береговій. Зараз понизили рівень води трохи більше ніж на півметра і ще плануємо спустити 20-30 сантиметрів. І будемо дивитися по погоді, за необхідності спускатимемо воду ще, щоб уберегтися від затоплення», - сказав директор комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок.
На сьогоднішній день усі дамби міста в робочому стані.
Крім того, зараз комунальники розчищають водовідвідні лотки, решітки та канали від снігу та сміття.
Джерело - прес-служба Чернігівської міської ради
Вартість проїзду в тролейбусах зміниться. З 1 липня пасажири сплачуватимуть за поїздку 12 гривень замість 8. Таке рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 23 червня. Цьому рішенню передувало публічне обговорення цього питання, після чого його вже розглянула і погодила робоча група з питань реалізації цінової політики у житлово-комунальному господарстві та на міському транспорті, а також рекомендувала його виконкому
Перевірки будинкових тепломереж у Чернігові: графік з 11 по 16 липня
На удосконалення укриттів у Чернігові виділили майже 43 мільйони гривень
Росіяни не припиняють обстріли в прикордонні Чернігівщини
Заборона айкосів у кафе та закриття всіх курилок: які обмеження чекають курців у липні
1 Липня 2022
15:27У Чернігові лікарі-наркологи підозрюються у видачі незаконних рецептів на придбання наркотичних засобів
14:20Заборона айкосів у кафе та закриття всіх курилок: які обмеження чекають курців у липні
13:30На удосконалення укриттів у Чернігові виділили майже 43 мільйони гривень
12:23На Прилуччині виявили схрон зброї російських військових. ФОТО
11:48У Корюківці п’яний водій на «Daewoo Sens» збив велосипедистку
11:11У Чернігові орендарів звільнили від орендної плати за користування комунальним майном
10:22До 12 гривень: у Чернігові з 1 липня підвищать вартість проїзду у тролейбусах
09:39Росіяни не припиняють обстріли в прикордонні Чернігівщини
30 Червня 2022
16:17На Корюківщині блискавка спалила вщент сарай
15:15Вирішили назбирати грибів: у Корюківці розшукали двох підлітків, що заблукали у лісі
14:07«Краще ми будемо там стояти, ніж наші діти»: на Коропщині поховали воїна
13:04Прикордоння Чернігівщини росіяни вранці обстріляли зі ствольної артилерії
12:00Сперся на москітну сітку: на Чернігівщині випав з вікна 5-річний хлопчик
11:49На Чернігівщині через негоду без світла 94 населені пункти
11:11Побита городина, повалені дерева та знеструмлені села: Менщиною пронісся буревій
10:53Перевірки будинкових тепломереж у Чернігові: графік з 11 по 16 липня
10:12У Борзні в місцевій річці знайшли тіло потопельника
09:30З 1 липня автобус №23 їздитиме за зміненим маршрутом
29 Червня 2022
15:50На Чернігівщині розшукали пенсіонера, який більше доби блукав лісом. ФОТО
14:42Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з російськими боєприпасами. ФОТО
12:55У Чернігові погасили поштову марку «Українська мрія»
10:23У Чернігові в автомайстерні згоріли три автівки. ФОТО
09:3739 приходів: росіяни обстріляли прикордонні села Чернігівщини
28 Червня 2022
15:39«АТБ» розпочинає перший в Україні патріотичний благодійний проєкт з технологією AR
12:17Був п’яним та виїхав на зустрічну смугу: в ДТП на Чернігівщині травмувалися троє людей, серед них двоє — діти
Дивитися більше новин9-річна дівчинка з Чернігова обрізала волосся, щоб допомогти ЗСУ
На Чернігівщині колишній вчитель керує бойовим підрозділом
ДМИТРО НІКІТІН: Патріотизм, благодійність, чуйність - це все про Жінок Батьківщини!
Дмитро Нікітін передав спортивний інвентар юним чернігівськими футболістам
Сергій Притула у Чернігові не зустрівся з мером, який «рівно йде життям» ВІДЕО
Тимошенко підтримала Нікітіна кандидатом на 206 округ від «Батьківщини»
ФОПи проти касових апаратів: у Чернігові анонсували нову хвилю
У Чернігові патрульні переконали жінку не стрибати з пішохідного моста
На Чернігівщині пройшли навчання СБУ з нейтралізації ворожої диверсійної групи поблизу північного
У Седневі спіймали скажену лисицю
Щедрий вечір у колі колежанок та учасниць громадської організації «Жінки Батьківщини Чернігівщина»
Вірян запрошують до Храму Преподобної Параскеви Сербської на Прилуччині відсвяткувати Водохреща