Рус Укр
П'ятниця, Вересень 29, 2023 Редакція Реклама

Популярні IT професії, які можна отримати на онлайн курсах

Популярні IT професії, які можна отримати на онлайн курсах
15 Вересня 2023 795

У сучасному світі, який швидко розвивається і стає все більше цифровим, професії в галузі інформаційних технологій вже не є просто модним трендом — вони є необхідністю. Технології проникають у кожен аспект нашого життя, від побутової техніки до глобальних економічних систем. І ті, хто володіє знаннями в IT, стають ключовими гравцями в цій ері цифрової трансформації.

 

Але що робити, якщо ви хочете стати частиною цієї революції, але не маєте можливості відвідувати традиційні освітні заклади? І в цьому вам допоможуть онлайн-курси. Вони пропонують ряд суттєвих переваг:

 

 • Гнучкість: Можна вчитися у будь-який час і з будь-якого місця, що ідеально підходить для зайнятих людей або тих, хто живе в регіонах з обмеженим доступом до освіти.
 • Вибір: Існує безліч курсів на різні теми, від базових до високоспеціалізованих, що дає можливість знайти найбільш підходящий курс для індивідуальних потреб.
 • Економія коштів: Багато онлайн-курсів пропонуються за вигідною ціною або навіть безкоштовно, при цьому надаючи високий рівень знань.
 • Актуальність: Завдяки можливості швидко оновлювати матеріали, онлайн-курси завжди можуть залишатися в кроці з найновішими технологічними трендами.

 

Отже, якщо ви розглядаєте можливість розвитку в IT-сфері, онлайн-освіта може стати вашим ідеальним партнером на шляху до успіху.

 

Web-розробник

 

Web-розробник — це спеціаліст, який створює веб-сайти та онлайн-додатки. Якщо уявити сайт як будинок, то web-розробник — це архітектор та будівельник в одній особі.

 

У сучасному цифровому світі практично кожна компанія, організація або бренд має веб-присутність. Це створює великий попит на професіоналів, які можуть створювати та підтримувати якісні веб-ресурси.

 

65045350147ff.webp

 

Основні навички та знання, які можна отримати на курсах:

 

 • Мови програмування: Основи створення сайтів за допомогою таких "мов" як HTML, CSS та JavaScript.
 • Робота з базами даних: Як зберігати і обробляти інформацію на сайтах.
 • Адаптивний дизайн: Створення сайтів, які виглядають гарно на будь-якому пристрої — від смартфона до комп'ютера.
 • Основи SEO: Як зробити так, щоб ваш сайт було легко знайти в Інтернеті.
 • Навчаючись на онлайн-курсах з веб-розробки, можна отримати не тільки теоретичні знання, а й практичний досвід, що допоможе в подальшій кар'єрі.

 

Data Scientist (Спеціаліст з аналізу даних)

 

Data Scientist — це експерт, який використовує свої знання в області математики, статистики та програмування для аналізу великих обсягів даних. Його завданням є виявлення корисної інформації, прогнозування майбутніх тенденцій та вирішення бізнес-задач за допомогою даних.

 

У сучасному світі компанії мають доступ до величезних обсягів даних, від клієнтської інформації до фінансових операцій. Спеціалісти з аналізу даних допомагають організаціям розуміти ці дані, знаходити в них цінні відомості і використовувати їх для підвищення ефективності та конкурентоспроможності.

 

Ключові компетенції, які потрібно освоїти на курсах

 

 • Мови програмування: Особливо популярні у цій області Python та R, які дозволяють обробляти та аналізувати великі обсяги даних.
 • Статистика та математика: Знання основних статистичних методів і математичних моделей для аналізу та інтерпретації даних.
 • Машинне навчання: Використання алгоритмів та моделей для прогнозування на основі даних.
 • Візуалізація даних: Навички створення наочних графіків та діаграм для кращого розуміння та представлення результатів аналізу.

 

UI/UX дизайнер

 

UI (User Interface) та UX (User Experience) дизайн — це дві сторони однієї медалі, які разом визначають, як користувач взаємодіє та сприймає продукт.

 

UI (User Interface): Це візуальний інтерфейс продукту: кнопки, меню, шрифти, зображення та інші елементи, з якими користувач взаємодіє. UI дизайн зосереджений на тому, як продукт виглядає.

 

UX (User Experience): Це досвід, який користувач отримує від взаємодії з продуктом. UX дизайн вивчає, як зробити взаємодію користувача з продуктом максимально комфортною, логічною та зручною.

 

65045386033ec.webp

 

Важливі навички для дизайнерів, які можна отримати на курсах:

 

Принципи графічного дизайну: Знання основ композиції, кольорової палітри, типографіки та інші елементи, що формують естетику інтерфейсу.

 

Вивчення користувача: Методи та інструменти для дослідження потреб та поведінки користувачів.

 

Прототипування та інтерактивний дизайн: Навички створення макетів і прототипів інтерфейсів, що допомагає тестувати ідеї ще до розробки продукту.

 

Робота з інструментами дизайну: Освоєння програм, таких як Figma, Sketch, Adobe XD, які є стандартами у галузі.

 

Сучасні курси онлайн курси з UI/UX дизайну — це поєднання технічних знань та креативності. допомагають отримати цілісне уявлення про професію та розвинути необхідні навички для успішної кар'єри.

 

Спеціаліст з кібербезпеки

 

В сучасному цифровому світі де дані стали новим "золотом", захист цих даних стає все більше важливим. Спеціалісти з кібербезпеки стоять на передовій лінії оборони від кіберзлочинців та забезпечують безпеку інформації.

 

Роль та завдання спеціаліста з кібербезпеки:

 

 • Аналіз загроз: Ідентифікація потенційних вразливостей у системах та додатках і знаходження способів їх усунення.
 • Відновлення після атак: Реагування на інциденти безпеки, визначення їх причин та відновлення роботи систем.
 • Розробка стратегій безпеки: Створення та впровадження політик та процедур безпеки на підприємстві.

 

Становлення спеціалістом з кібербезпеки вимагає постійного самовдосконалення, адже технології та загрози неперервно розвиваються. Онлайн-курси можуть стати відмінним стартом для тих, хто хоче розпочати кар'єру в цій галузі.

 

Тестувальник програмного забезпечення

 

Щоб програми та додатки працювали без збоїв, перед їх впровадженням важливо провести глибоке тестування. Тестувальник програмного забезпечення — ключовий гравець у цьому процесі.

 

Важливість професії:

 

 • Забезпечення якості: Головна задача тестувальника — гарантувати, що програмне забезпечення працює відповідно до своїх технічних вимог і без помилок.
 • Захист від втрат: Недоліки у програмах можуть призвести до фінансових збитків, втрати даних або репутації. Тестувальник допомагає уникнути цього.
 • Підвищення користувацької задоволеності: Коли продукт працює без збоїв, користувачі залишаються задоволеними та вірними бренду.

 

6504548b22fb0.webp

 

Навички та інструменти, які потрібно вивчити на онлайн курсах:

 

 • Основи тестування: Розуміння методологій та типів тестування (функціональне, навантажувальне, юніт-тестування тощо).
 • Автоматизоване тестування: Вивчення інструментів, таких як Selenium, JUnit, TestNG для автоматичної перевірки програм.
 • Ручне тестування: Здатність аналізувати та перевіряти програми без автоматизованих інструментів.
 • Робота з баг-трекінговими системами: Ознайомлення з інструментами, такими як Jira або Bugzilla, для відстеження та управління помилками.

 

Тестувальник програмного забезпечення грає вирішальну роль у створенні надійних та ефективних продуктів. Онлайн-курси тестувальників надають глибоке розуміння основ та практичних аспектів цієї важливої професії.

 

Хмарна філія Академії IT STEP

 

Хмарна філія Академії IT STEP — це новаторський підхід до навчання у сфері інформаційних технологій. Завдяки цифровій трансформації та попиту на дистанційну освіту, академія вирішила створити спеціалізоване онлайн-відділення, що забезпечує гнучкість та якісне навчання для студентів по всьому світу.

 

Особливості Хмарної філії:

 

 • Гнучкість: Студенти мають змогу вивчати матеріали в зручний для себе час, не залежачи від географічного розташування.
 • Високоякісний контент: Всі курси розроблені професіоналами галузі і включають актуальні знання та технології.
 • Практичний досвід: Навчання базується на реальних проектах та кейсах, що допомагає студентам отримати практичний досвід та готує їх до роботи в IT-компаніях.
 • Інтерактивність: Хмарна філія пропонує живі вебінари, онлайн-консультації з викладачами та групові проекти для сприяння взаємодії студентів.

 

Академія IT STEP завжди славилася своїм прагненням до інновацій та високої якості освіти, а їх хмарна філія лише підтверджує цю репутацію. Навчання в Хмарній філії — це чудова можливість для тих, хто прагне стати частиною глобальної IT-спільноти.

Коментарі

Топ-новини

У Чернігові з 28 вересня частково перекриють вулицю Гончу: схема руху транспорту

У Чернігові з 9-ї години ранку 28 вересня частково перекриють ліву смугу руху поруч з будинком по вулиці Гонча, 50 по смузі руху в напрямку від вулиці Київська до проспекту Перемоги.   Про це повідомляє інформаційна служба КП «Чернігівводоканал» на своїй сторінці у Facebook.   На цій ділянці дороги КП "Чернігівводоканал" проводитиме розбір та демонтаж аварійного водопровідного колодязя.   ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ П’ЯНИЙ

Останні новини

Всі новини

28 Вересня 2023

17:50

У Чернігові водій на «Хонді» врізався в стовп

17:34

Поліція відкрила кримінальне провадження щодо освітян Чернігова, які могли приховувати факт розбещення малолітніх

16:20

Чернігівський центр крові потребує донорів

16:00

Корейская косметика: почему пенки для умывания так ценятся во всем мире?

15:25

34% котельних Чернігова готові до безперебійної роботи на випадок блекаутів

14:17

У Прилуках горів «Lanos»

13:33

У Чернігові водій автівки наїхав жінці на ногу

12:21

Валерій Дубіль: кожен, хто не воює, має робити все для підтримки фронту та медиків — це гарантовано врятовані життя

12:00

Готовые Google Ads аккаунты: быстрый старт

11:15

Вчителя фізкультури у Чернігові, якого підозрюють в педофілії, звільнили з роботи

10:15

Протягом доби росіяни тричі обстрілювали дві громади в прикордонні Чернігівщини

09:32

У селі Іванівка на Чернігівщині розпочали відбудову шкільної їдальні, яка була зруйнована росіянами

09:10

Підгузки для новонароджених: як вибрати та коли починати використовувати

27 Вересня 2023

18:57

У Чернігові вчителя фізкультури підозрюють у педофілії

17:45

У Чернігові з 28 вересня частково перекриють вулицю Гончу: схема руху транспорту

17:17

У Киїнці в пам'ять поліцейських, які загинули під час оборони Чернігова, висадили туї. ФОТО

16:22

Освітні хаби Чернігова отримають нові персональні комп’ютери від благодійників

15:52

Найкращі аксесуари для iPhone 15/15 Pro: Обираємо захисне скло, чохол

15:11

У Чернігові в автобусах зі стаціонарними валідаторами відсутні кондуктори: правила для пасажирів

14:17

Лучшие каналы и контент в одном приложении от Киевстар

13:33

На Чернігівщині створена перша охоронна зона

12:20

У Мені збили насмерть велосипедиста: поліція розшукує свідків

11:45

Що потрібно, щоб вступити до англомовного університету у 2023 році

11:19

Чернігів отримав два модульні будинки для ВПО від Латвії

10:18

Росіяни за добу обстріляли Семенівську та Городнянську громади

Дивитися більше новин

Відеосюжети

Всі відео
«Думки не було забрати собі»: хлопець з дівчиною знайшли 16 тисяч гривень під банкоматом та повернули їх власниці
3 Серпня 2023

«Думки не було забрати собі»: хлопець з дівчиною знайшли 16 тисяч гривень під банкоматом та

Завод у Шестовиці: чи не залишиться Киїнська ТГ без інвестицій і в кого на голові шапка горить
19 Липня 2023

Завод у Шестовиці: чи не залишиться Киїнська ТГ без інвестицій і в кого на голові шапка

Залужний відвідав командування ЗСУ на північному напрямку ВІДЕО
28 Червня 2023

Залужний відвідав командування ЗСУ на північному напрямку

Чернігівська команда «Батьківщини» долучилася до допомоги лікарням Донбасу ВІДЕО
31 Травня 2023

Чернігівська команда «Батьківщини» долучилася до допомоги лікарням Донбасу

На трасі Київ-Чернігів патрульні допомогли загасити вогонь: пожежа могла перекинутися на хати
29 Травня 2023

На трасі Київ-Чернігів патрульні допомогли загасити вогонь: пожежа могла перекинутися на

У Чернігові провели «Свято вишиванки» ВІДЕО
20 Травня 2023

У Чернігові провели «Свято вишиванки»

Маніпулятивні відео у соціальних мережах: які наративи поширюють та як працюють
8 Травня 2023

Маніпулятивні відео у соціальних мережах: які наративи поширюють та як

Шахраї, які прикриваються волонтерством: як виявити зловмисників
25 Квітня 2023

Шахраї, які прикриваються волонтерством: як виявити

Молодь Чернігівщини навчатимуть створювати власний медіа-контент: відкрита реєстрація учасників
20 Квітня 2023

Молодь Чернігівщини навчатимуть створювати власний медіа-контент: відкрита реєстрація

БФ молодіжної ініціативи «Надія» продовжує реалізацію масштабної гуманітарної місії на сході України
14 Квітня 2023

БФ молодіжної ініціативи «Надія» продовжує реалізацію масштабної гуманітарної місії на сході

Військові показали уламки «шахеда», збитого на Чернігівщині ВІДЕО
28 Березня 2023

Військові показали уламки «шахеда», збитого на Чернігівщині

Як бійці ЗСУ захищають небо Чернігівщини від атак іранських «Шахедів». ВІДЕО, ФОТО
14 Березня 2023

Як бійці ЗСУ захищають небо Чернігівщини від атак іранських «Шахедів». ВІДЕО,

Дивитися більше відео