Високий Вал (VAL.UA) – найстарше онлайн-видання Чернігова, засноване ще 2001 року Олегом Головатенко. Неодноразово сайт було визнано найвпливовішим ЗМІ Чернігівщини. Останні два роки над проектом працює нова команда, нам вдалося сформувати потужний колектив журналістів та операторів. Творчий напрямок видання нині очолює головний редактор Юрій Михуля.
На сьогоднішній день, середня відвідуваність сайту складає близько 10 000 унікальних користувачів на добу. Спільнота «Високого Валу» у Facebook - налічує близько 14 000 підписників. Це одні з найбільших показників серед чернігівських медіа. Улітку 2018 року ми відновили випуск однойменної газети.
11 листопада 2018 року розпочався новий етап в розвитку нашого ресурсу – ми оновили дизайн сайту та запустили мобільну версію. Цим самим зробили VAL.UA максимально зручним для читачів. Разом з цим ми змінюємо і наповнення сайту.
"Високий Вал" відкритий до співпраці з журналістами та зацікавленими у поширенні інформації медіа структурами.
З повагою, керівник проекту «Високий Вал» Артем Євминець
Наші координати:Вже декілька місяців розміщуєте оголошення про вакансії на сайтах для пошуку роботи і не можете знайти класного фахівця? Тоді вам на допомогу прийде нетворкінг, який застосовується у рекрутингу. InProject HUB має пару фішок, які допоможуть ефективно шукати працівників.
Нетворкінг у рекрутингу — процес налагодження професійних зв'язків із людьми, які дотичні до вашої галузі. Тобто, пошук кандидатів не обмежується агенціями та спеціальними сайтами. Це величезна мережа, яка не тільки збільшує кількість потенційних співробітників, але й допомагає відійти від шаблонних та неефективних практик.
Нетворкінг — це не класичний перегляд резюме та співбесіди, цей інструмент допомагає дізнатись про спеціаліста інформацію з більш загальних джерел: відгуки працедавців, особисті та невимушені комунікації, виступи на тематичних заходах тощо.
“Можливо ви зустрінете свого ідеального кандидата, коли він проводитиме презентацію або викладе приклади своїх робіт у соціальних мережах.” — рекрутер компанії InProject HUB.
Сучасні методи рекрутингу практикують і у InProject HUB, відгуки працівників показують, що наші колеги прийшли у компанію не тільки через сайти з пошуку роботи. Стратегія із залученням нетворкінгу допомогла сформувати сильну і креативну команду.
Як це працює:
Спілкуйтесь з колегами вашої сфери, діловими партнерами та фахівцями з суміжних галузей. Знайомства та підтримка контактів розширюватиме коло потенційних кандидатів. Відшукати нового працівника при наявності рекомендацій та особистих зв'язків набагато легше.
Ведіть і переглядайте соціальні мережі. Долучайтесь до тематичних груп, чатів та спільнот. Ось невеликий лайфхак з досвіду InProject HUB: приєднуйтесь до чатів, де проходять навчання (курси, лекції тощо). Там безліч вмотивованих кандидатів.
Організовуйте конференції, тематичні заходи та також відвідуйте їх. Тут є можливість особисто познайомитись із майбутніми працівниками та лідерами напрямків. Навіть якщо людина вже працевлаштована, це не означає, що через деякий час вона не шукатиме нове місце роботи. Плюсом буде і те, що кандидата можна оцінити завчасно. Не тільки по резюме і портфоліо, а ближче і якісніше. Можна невимушено поспілкуватися, не розкриваючи своєї зацікавленості у пошуках працівника.
Розпитуйте колег. СЕО InProject HUB Костянтин Войтович періодично проводить подібні опитування, якщо є потреба у фаховій людині на нову позицію. Особисті рекомендації дуже класно працюють і знайти співробітника стає в рази легше.
Аби мати надійний механізм нетворкінгу, недостатньо декілька разів відвідати конференції і закинути пост у соціальну мережу. Ефективність системи треба підтримувати постійно. Ось кілька порад від InProject HUB:
Оновлюйте зв’язки — постійно тримайте руку на пульсі і не нехтуйте новими знайомствами. Розширюйте коло фахівців, партнерів, колег та навіть конкурентів. Рано чи пізно вже сформовані зв’язки вичерпають себе, тож завжди треба шукати щось нове.
Підтримуйте зв’язки — навіть, якщо вже сформовані міцні і дружні відносини, продовжуйте комунікацію. Треба час від часу про себе нагадувати, аби не втратити цінні контакти.
Шукайте нові івенти — якщо ви вже побували на усіх можливих заходах з вашої сфери, то відвідуйте суміжні конференції. Можливо там буде менше профільних спеціалістів, проте точно будуть люди, які їх знають і можуть когось порекомендувати.
Будьте видимими — чим частіше ви з’являєтесь на заходах, чим активніші у соціальних мережах, тим більше про вас будуть знати потенційні працівники. Це підвищує шанси того, що кандидати самостійно звертатимуться до вас із пропозиціями.
Рекрутери цієї IT-компанії використовують різні сучасні інструменти для пошуку спеціалістів. Ось відгуки працівників InProject HUB про те, як вони потрапили до команди через нетворкінг:
"Знайома декілька років працювала у InProject HUB і коли дізналась, що я шукаю роботу, то порекомендувала мене. Влаштуватись по рекомендації на роботу виявилось простіше, адже мені не довелось розсилати сотні CV і проходити виснажливі співбесіди. Зекономила час і дуже задоволена, що працюю у такій команді, ще й подружка поруч)", — Аня, таргетолог
"У Інпроджект потрапив, коли виступав на одному тематичному заході. Там познайомився з рекрутером компанії та через деякий час сам попросився на роботу. Це спрацювало, адже моя презентація показала рівень скілів і тому до мене було лояльніше ставлення", — Василь, Java Developer.
"Відгуки про ІнПроджект ХАБ я не читала, вакансії їх не бачила, але влаштувалась завдяки спільноті, в якій була присутня. Також я вела тематичний інстаграм, де було видно чим займаюсь і що вмію. До мене написала рекрутерка InProject HUB і таким чином я почала працювати з компанією. Я вела блог не з метою працевлаштування, але от як вийшло. Тому раджу всім заявляти про себе у соц.мережах, нетворкінг працює і в інтересах шукача роботи", — Ірина, копірайтер
Нетворкінг є важливим елементом, як розвитку бізнесу, так і побудови успішної кар'єри. Він допомагає знаходити нові можливості, отримувати підтримку та збільшувати вплив у вашій галузі. Це дієвий інструмент як для працедавців, так і для спеціалістів.
Користуватися перевагами нетворкінгу не важко, потрібен лише системний підхід до його створення і підтримки. Не обов'язково використовувати всі методи одразу. Почніть з соціальних мереж, поспілкуйтесь з колегами та знайдіть тематичні чати. Шукати нові зв’язки можна навіть всередині власної компанії. З часом для підтримки нетворкінгу витрачатиметься все менше ресурсів, адже це мережа, що зростає і розвивається самостійно.
На річці Десна біля Чернігова повністю завершили будівництво мостового комплексу. Це найкоротший шлях з київської траси прямо в центр міста. Рух першою чергою було запущено ще в травні. Відтепер працюють обидва проїзди моста – на дві смуги в кожну сторону. Про це повідомив засновник компанії Autostrada, яка виконувала роботи, Максим Шкіль на своїй Facebook-сторінці. Споруда має довжину 628 метрів. Її будівництво тривало майже 2
Ми це зробили: в Україні заборонили мобілізацію юнаків до 25 років, – Юлія Тимошенко
В ДТП на Чернігівщині загинула 23-річна водійка легковика, двоє дітей – в лікарні
У Чернігові 15 жовтня стартуватиме опалювальний сезон: коли тепло з’явиться в будинках містян
На Чернігівщині затримали групу підлітків, які підпалювали релейні шафи на залізниці на замовлення російських спецслужб
14 Жовтня 2024
17:30На Чернігівщині затримали групу підлітків, які підпалювали релейні шафи на залізниці на замовлення російських спецслужб
16:25У Чернігові 15 жовтня стартуватиме опалювальний сезон: коли тепло з’явиться в будинках містян
15:42Конфиденциальность в сети: что нужно знать каждому пользователю?
15:15Працювали цілодобово в дві зміни по 1000 людей кожна: відкрили два проїзди моста через Десну біля Чернігова. ФОТО
14:25Відмовили у призначенні субсидії? Що робити та куди звертатися
13:30Без електрики, зв'язку та під обстрілами: як живуть люди села Архипівка, що за 2 км від кордону з РФ ВІДЕО
12:20Ніжинський пологовий будинок отримав сучасний наркозно-дихальний апарат. ФОТО
11:58Ми це зробили: в Україні заборонили мобілізацію юнаків до 25 років, – Юлія Тимошенко
11:22В ДТП на Чернігівщині загинула 23-річна водійка легковика, двоє дітей – в лікарні
10:18У Новгороді-Сіверському донці загиблого воїна передали орден батька «За мужність» ІІІ ступеня
09:55Доступность в цифровой эпохе: что нужно знать об онлайн-платформах?
09:30Біля Чернігова під час перевірки авто на блокпості прикордонники знайшли наркотики за допомогою собаки Альфи
12 Жовтня 2024
15:00На Чернігівщині п’яний водій без прав в’їхав в дерев’яний паркан
11 Жовтня 2024
17:25Вдарив приятеля кілька разів сокирою: на Чернігівщині затримали 70-річного чоловіка
16:27Перегрів та розправлення ноутбука: подробиці смертельної пожежі у Сосниці
15:20Сапери Чернігівщини вилучили 184 вибухонебезпечні предмети сучасної війни. ФОТО
15:00Електровелосипед для міста: на що звернути увагу при покупці
14:40На Чернігівщині 12 жовтня очікується сильний дощ
13:18Назавжди в строю: сьогодні воїну-захиснику Олексію Дяговцю мало виповнитися 38 років
13:00Як обрати меблі для дому? Тренди 2024 року
12:25На Чернігівщині 67-річний велосипедист загинув під колесами легковика
11:15У громаді на Чернігівщині зібрали понад тонну каштанів на потреби ЗСУ. ФОТО
11:00Открытие нового большого дома престарелых в Житомире: Забота, комфорт и профессионализм
10:22Деснянський район у Чернігові відключили від гарячого водопостачання
10:00Порошковая краска для дверей: красота, которая длится долго
Дивитися більше новинБез електрики, зв'язку та під обстрілами: як живуть люди села Архипівка, що за 2 км від кордону з
На Чернігівщині попрощались з 6-річною Миланою, яка загинула внаслідок російського обстрілу Гірська
Військовий літак у небі та живий коридор: у Мені попрощалися з пілотом Олександром Мигулею
Хто і як обирав драмтеатр у Чернігові місцем проведення зустрічі військових і виробників дронів у
Лікарні Донбасу, Дніпра та прифронтових регіонів отримали цінне медичне обладнання для порятунку
«Батьківщина» не підтримала насильницьку
У Чернігові п’яний водій намагався втекти від
«Батьківщина» вимагає запровадити мораторій на розпродаж землі до кінця війни – відповідний
З прикордонного обстрілюваного села поліцейські евакуювали родини пенсіонерів
У Ягідному нині ремонтують понад 20 будинків: утеплюють фасади і змінюють дахи
БФ «Надія» передав Державній прикордонній службі 100 fpv-дронів
Протитанковий рів, бетонні піраміди та ДОТи: які оборонні споруди будують на прикордонні