Рус Укр
Неділя, Червень 08, 2025 Редакція Реклама

Правоохоронці повернули додому двох трудових рабів

Правоохоронці повернули додому двох трудових рабів
22 Квітня 2015 4632

Оперативники відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми УМВС в Чернігівській області встановили особи зловмисників, які продали в трудове рабство до Росії 10 українок.

 

Про це Високому Валу повідомили в СЗГ УМВС України в Чернігівській області.

 

Як повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми УМВС в області Антон Милосердов, декілька громадян України разом з російськими подільниками обманом вивезли десять жінок з південних областей України на сезонні сільськогосподарські роботи до РФ.

 

Зловмисники скористалися важким матеріальним становищем заробітчан та відсутністю у них засобів для існування.

 

Вербуючи робітниць по всій Україні, лиходії обіцяли жінкам добре оплачувану роботу з догляду за дітьми у заможних московських сім’ях. Обіцяні заробітки мали бути не нижче $1000 на місяць.

 

Насправді ж українок відправили до одного з сіл у Тверській області. Під приводом оформлення документів работоргівці відібрали у заробітчан паспорти. І замість виховання дітей успішних бізнесменів направили жінок доглядати за свинями.

 

Після кількох місяців роботи у свинарнику жінок перепродали іншому підприємцю в Брянську область. Там українки виконували різну сільськогосподарську роботу.

 

"Побут робітниць був досить скромним, жили вони у аварійному приміщенні. Залишившись без документів в сусідній країні, наші співвітчизниці були змушені виконувати важкі сільськогосподарські роботи в нестерпних умовах практично без відпочинку та вихідних. Грошей за роботу жінки не отримували. Працювали лише за їжу. Безоплатність роботи людям пояснили тим, що вони мають відпрацювати затрати на їх переїзд до Росії та оплатити своє проживання у господаря", - йдеться в повідомленні.

 

Всі гроші за оплату праці по обробці сільгоспугідь работоргівці забирали собі. На заробітчан постійно чинили психологічний тиск та погрожували.

 

Лише двоє жінок змогли вирватися з рабства завдяки своїм родичам і правоохоронцям. Родичі заробітчан звернулися по допомогу до відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми УМВС в Чернігівській області, оскільки саме Чернігівщина межує з Брянською областю РФ. У свою чергу державна прикордонна служба організувала українкам спрощений перехід кордону.

 

Як розповів Антон Милосердов, нині встановлені всі члени злочинної групи, її організатор, кур'єри та рядові виконавці. Відносно фігурантів відкрите кримінальне провадження за статтею 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми) - карається позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

 

На даний час Росія відмовляється видавати українському правосуддю злочинців, які продали в трудове рабство десять українок. Фігуранти переховуються на території РФ, натомість 8 жінок ще залишаються в трудовому рабстві і їх доля невідома. У питанні повернення співвітчизників на Батьківщину українська сторона сподівається на посередництво ОБСЄ та Міжнародної організації з міграції.

 

Коментарі

Топ-новини

Росіяни FPV-дронами атакували село в Семенівській громаді: згорів будинок старости. ФОТО

Вдень 11 квітня росіяни атакували село у Семенівській громаді, яке менше ніж за 10 кілометрів від кордону з РФ.   Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у своєму каналі в Telegram.   ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОСІЯНИ БПЛА АТАКУВАЛИ СЕЛО В НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОМУ РАЙОНІ: ПОШКОДЖЕНЕ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВО ТА ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК   «Внаслідок влучання сталася пожежа. Знищений будинок. Це була домівка старости села», – йдеться в

Останні новини

Всі новини

11 Квітня 2025

16:09

Росіяни FPV-дронами атакували село в Семенівській громаді: згорів будинок старости. ФОТО

12:25

Особливості безболісної лазерної епіляції

11:36

У Сновську у місцевого жителя поліція вилучила танковий кулемет. ФОТО

11:00

Проверка на полиграфе в Украине — точные ответы от Detector

10:19

У Прилуках рятувальники визволили цуценя, яке застрягло поміж бетонних плит

09:35

Поліція повідомила про підозру чернігівці, яка вербувала жінок з інвалідністю укласти фіктивні шлюби

09:00

Як обрати спорядження для ідеального туристичного походу: корисні поради та рекомендації

08:22

На Чернігівщині з 11 квітня на трьох ділянках автодоріг запрацюють TruCAM

07:45

У Чернігові 11 квітня зафіксували температурний рекорд, який тримався 60 років

10 Квітня 2025

13:25

5 причин, чому лофери замінили підбори в офісному стилі українських жінок

12:15

Зима не відступає: на Чернігівщині в ніч на 11 квітня прогнозують заморозки

11:55

Як відновити старі меблі, щоб вони виглядали як нові?

11:30

На Корюківщині у місцевого жителя вилучили ручну гранату з запалом

10:25

На Чернігівщині сапери виявили та знешкодили артилерійський снаряд. ФОТО

09:48

Выбираем идеальный наряд от Parosh: советы по стилю и сочетаниям

09:25

У Прилуках водій в стані наркотичного сп’яніння на легковику збив велосипедиста, останнього шпиталізували. ФОТО

08:22

У Чернігові відбулася 44-та (позачергова) сесія міськради: які питання розглянули

07:55

Аренда VPS серверов: как выбрать оптимальный вариант

07:35

На Чернігівщині чотирьох людей притягнули до відповідальності за незаконний збір березового соку

9 Квітня 2025

15:29

Росіяни БпЛА атакували село в Новгород-Сіверському районі: пошкоджене сільгосппідприємство та дитячий майданчик

14:45

З чим поєднувати вишиту сорочку чоловіку: образи на кожен день та на свята

14:16

На Чернігівщині вночі 10 квітня прогнозують сильні заморозки, а вдень – посилення вітру

13:23

Жителька Чернігівщини відсвяткувала 100-літній ювілей

13:00

Дизайн проект квартири - ціна питання та що впливає на кошторис?

12:23

На Чернігівщині у Ладанському ліцеї доукомплектували осередок «Захисту України»

Дивитися більше новин

Відеосюжети

Всі відео
Без електрики, зв'язку та під обстрілами: як живуть люди села Архипівка, що за 2 км від кордону з РФ ВІДЕО
14 Жовтня 2024

Без електрики, зв'язку та під обстрілами: як живуть люди села Архипівка, що за 2 км від кордону з

На Чернігівщині попрощались з 6-річною Миланою, яка загинула внаслідок російського обстрілу Гірська ВІДЕО
5 Жовтня 2024

На Чернігівщині попрощались з 6-річною Миланою, яка загинула внаслідок російського обстрілу Гірська

Військовий літак у небі та живий коридор: у Мені попрощалися з пілотом Олександром Мигулею ВІДЕО
16 Серпня 2024

Військовий літак у небі та живий коридор: у Мені попрощалися з пілотом Олександром Мигулею

 Хто і як обирав драмтеатр у Чернігові місцем проведення зустрічі військових і виробників дронів у серпні 2023-го
22 Квітня 2024

Хто і як обирав драмтеатр у Чернігові місцем проведення зустрічі військових і виробників дронів у

Лікарні Донбасу, Дніпра та прифронтових регіонів отримали цінне медичне обладнання для порятунку людей – БФ «Надія»
16 Квітня 2024

Лікарні Донбасу, Дніпра та прифронтових регіонів отримали цінне медичне обладнання для порятунку

«Батьківщина» не підтримала насильницьку мобілізацію
12 Квітня 2024

«Батьківщина» не підтримала насильницьку

У Чернігові п’яний водій намагався втекти від патрульних
7 Березня 2024

У Чернігові п’яний водій намагався втекти від

«Батьківщина» вимагає запровадити мораторій на розпродаж землі до кінця війни – відповідний законопроєкт уже в парламент
7 Березня 2024

«Батьківщина» вимагає запровадити мораторій на розпродаж землі до кінця війни – відповідний

З прикордонного обстрілюваного села поліцейські евакуювали родини пенсіонерів ВІДЕО
21 Лютого 2024

З прикордонного обстрілюваного села поліцейські евакуювали родини пенсіонерів

У Ягідному нині ремонтують понад 20 будинків: утеплюють фасади і змінюють дахи ВІДЕО
5 Лютого 2024

У Ягідному нині ремонтують понад 20 будинків: утеплюють фасади і змінюють дахи

БФ «Надія» передав Державній прикордонній службі 100 fpv-дронів ВІДЕО
22 Січня 2024

БФ «Надія» передав Державній прикордонній службі 100 fpv-дронів

 Протитанковий рів, бетонні піраміди та ДОТи: які оборонні споруди будують на прикордонні Чернігівщини
19 Січня 2024

Протитанковий рів, бетонні піраміди та ДОТи: які оборонні споруди будують на прикордонні

Дивитися більше відео